Patrycja Markowska o Top Model

Patrycja Markowska była gościem ostatniego odcinka Top Model. Gwiazda, oceniając jego uczestników, zdobyła się na bardzo kontrowersyjny komentarz. Żałuje swoich słów?

Program Top Model w jesiennym sezonie wystartował już z 9. edycją. Program, w którym młode osoby aspirują o miano modela lub modelki i kontrakt z profesjonalną agencją od kilku lat budzi sporo emocji. W ostatnim odcinku nie zabrakło ich na pewno z powodu zaproszonego gościa. Tym razem w show pojawiła się gwiazda muzycznej sceny – Patrycja Markowska. Wokalistka zdobyła się na komentarz, który odbił się sporym echem w sieci.

Patrycja Markowska o Top Model. Na kogo stawia?

Patrycja Markowska była gościem specjalnym ostatniego odcinka Top Model. Wokalistka pomagała modelem podczas sesji zdjęciowej, a później razem z jury oceniała efekt końcowy. Jej szczególną uwagę przykuł Ernest Morawski, który jest także jednym z faworytów internautów. Artystka, komentując jego występ, powiedziała coś, co bardzo nie spodobało się fanom młodego przystojniaka.

Ty masz taki dar, jak głos dostała Tina Turner albo Adele, że po prostu wychodzisz na zdjęciach jak facet. Jak się z Tobą rozmawia, to wiesz, bardziej bym cię adoptowała niż bzy***ła.

W internecie wybuchła fala krytyki, a fani programu uznali jej słowa za bardzo seksistowskie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Patrycja odniosła się do swojego komentarza. Zdradziła, czy żałuje tego, co powiedziała na wizji.

To był żart. To jest program rozrywkowy. Zażartowałam. Różne rzeczy rozgrzewają internet. Ja bym nie wrzucała tego do jednego wora. Bycie seksistowskim to jest poważny zarzut. Na świecie dzieje się dużo okropnych rzeczy. My spędziliśmy 2 dni na planie. To jest mój pikantny żart, który został wyłapany, bo takich się szuka. To sprowadza klikalność, oglądalność i dyskusje na ten temat. Proszę nie traktować tego serio. Nigdy nie miałam złych intencji. Po prostu to był żart.

Komu zatem kibicuje Patrycja i jak ocenia tę edycję Top Model?

Tam są wspaniali młodzi ludzie. Jest jeden chłopak, który jest niezwykle inteligentny i świetnie wygląda. Super się z nim pracowało. Są dziewczyny, które mają ogień. W zawodzie modela też jest potrzebna osobowość. Jedna rzecz to jest piękny wygląd, ale ta ikra, to coś jest na wagę złota. Tam na pewno tacy ludzie są.

Mówiąc o inteligentnym chłopaku, Patrycja miała na myśli Mariusza Jakubowskiego, który specjalizuje się w naukach o zarządzaniu żywnością, prowadzi własną firmę i zajmuje się fermentacją, w tym kombuchą – napojem o zbawiennych dla organizmu właściwościach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj