Dawid Woliński wskazał faworyta w Top Model 9

Za dwa tygodnie finał Top Model. Już teraz wiadomo, kto ma największą szansę na karierę w modelingu. Dawid Woliński wskazał nam swojego faworyta. Jego zdaniem „zmiecie z powierzchni” Kasię Szklarczyk i Karolinę Pisarek. Ma rację?

Nowa edycja Top Model zmierza ku końcowi. W programie pozostała już tylko ósemka uczestników, wśród których znajduje się zwycięzca. Kto wygra program? O tym zdecydują widzowie, ale wcześniej to jurorzy wskażą najlepszą czwórkę, która zawalczy o główną nagrodę.

Wśród kandydatów do wygranej nie brakuje faworytów. Jednym z nich jest Patrycja Sobolewska, która urzekła ekspertów już podczas castingu. Dawid Woliński w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, że niewiele brakowało, a to ona otrzymałaby Złoty Bilet, gwarantujący jej automatyczny awans do domu modelek. Na szczęście i bez tego wyróżnienia udało się jej dostać do finałowej 15.

Dawid Woliński o Patrycji Sobolewskiej. Wygryzie Karolinę Pisarek?

Dawid jest przekonany, że Patrycja Sobolewska nawet jeśli nie wygra Top Model, to i tak zagrozi swoim poprzedniczkom. Projektant jest przekonany, że 23-latka z Gąsawej „zmiecie z powierzchni” Kasię SzklarczykKarolinę Pisarek.

Jeśli Patrycja wygrałaby program Top Model, to zmiecie z powierzchni i Kasię Szklarczyk i Karolinkę Pisarek. Ale nie mówię tego w negatywnym znaczeniu. Tylko przyszło nowe, przyszło świeże, przyszło przebojowe. Patrycja jest nieziemsko piękna – przekonywał Woliński.

Patrycja urzekła jurora Top Model szczególnie swoimi oczami. Uważa, że ma jedne z najpiękniejszych tęczówek, jakie kiedykolwiek widział:

Ona ma niezwykłe chabrowe oczy na żywo. To jest kolejny przykład, kiedy ja wchodzę do studia, widzę Patrycję i myślę, że ona ma jeszcze jaśniejsze oczy niż ja.  Przez pierwsze kilka odcinków myślałem, że ona ma szkła. W końcu jej powiedziałem, żeby zdjęła te szkła, a ona mówi, że nie ma. Ma oczy jak szmaragdy.

Przy okazji Dawid ocenił karierę „Karolinki” Pisarek. Jego zdaniem udało się jej w stu procentach wykorzystać potencjał, jaki otrzymała, biorąc udział w programie TVN:

Karolinka wykorzystała swój potencjał. Ona idealnie nadaje się na Instagram, do internetu. I ona to robi.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj