Strona główna Pozostałe Patrycja Wieja pierwszy raz o swoim związku: „Nie wiem, czy to się...

Patrycja Wieja pierwszy raz o swoim związku: „Nie wiem, czy to się uda”. Długo ukrywała partnera

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja od kilku miesięcy jest w poważnym związku. Zwyciężczyni programu Projekt Lady właśnie opowiedziała nam o swojej miłości. Kim jest jej wybranek? Od jak dawna są ze sobą?

Patrycja Wieja jest pierwszą zwyciężczynią hitu TVN – Projekt Lady. Gdy trafiła do programu, była wulgarną, młodą kobietą nastawioną jedynie na to, aby zaistnieć w towarzystwie. Dzięki pomocy mentorek bardzo się zmieniła. Skąpe ubrania zamieniła na bardzo eleganckie i wyszukane stroje. Również jej wypowiedzi znacznie się różnią. Teraz z wielką rozwagą dobiera słowa. Mentorki show TVN-u pomogły jej w spektakularnej odmianie nie tylko stylu, ale też całego życia.

Patrycja Wieja o nowym chłopaku

Patrycja była aktywną imprezowiczką i jeszcze jakiś czas temu nawet nie myślała o tym, żeby się ustatkować. Niedawno jednak wszystko się zmieniło. Wieję trafiła strzała amora. Jej serce skradł przystojny żołnierz, którym pochwaliła się na Instagramie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła nieco więcej o swoim związku i tajemniczym partnerze.

Jestem bardzo szczęśliwa. Pokazałam na swoim Instagramie w końcu moją drugą połówkę. Bardzo się cieszę, że odbiór był tak pozytywny, bo co poniektórzy czekali na ten moment, aż zdradzę, czy jestem w związku czy jestem singielką. Jestem dumna z tego, że mam chłopaka wojskowego. Jest dla mnie ogromną motywacją, wspiera mnie i bardzo się szanujemy. Dlatego jego praca jest bardzo istotna dla niego, więc to wszystko było w tajemnicy, ale myślę, że czas uchylić rombka tajemnicy.

Jak wygląda historia ich miłości?

Nasza historia jest bardzo skomplikowana. Znamy się od 10 lat. Poznaliśmy się na studiach. Nasze drogi po studiach się rozeszły. Ja miałam głowę pełną marzeń, pomysłów. Nie miałam na celu się związać. Żyłam marzeniami, żyłam tym, aby musnąć ten czerwony dywan. To od małego siedziało mi w głowie. Chciałam spełnić to marzenie. Mój partner był bardzo zawzięty i nie poddał się do tej pory.

Mężczyzna przez osiem lat zabiegał o względy Patrycji:

Po 8 latach walki, czekania jesteśmy razem. Mieliśmy też inne związki, każdy poszedł w inną stronę, ale cały czas się przyjaźniliśmy, utrzymywaliśmy kontakt. Teraz to jest prawdziwe i jestem szczęśliwa, że mam go przy sobie i mogę na nim polegać. Mnie urzekła jego determinacja i walka o moje względy. Nie ukrywam, że cały czas gonię za marzeniami. Nie chciałam się ustabilizować. On powiedział, że poczeka na odpowiedni moment i kiedy będę gotowa być może zaczniemy po raz kolejny rozmawiać na temat tego, czy dałabym mu szansę. Ja w pewnym momencie zatrzymałam się na moment. Wszystko, co chciałam osiągnęłam – założyłam własną firmę, pojawiłam się w show-biznesie. Zastanawiałam się, czego mi teraz brakuje? Poczułam, że potrzebuję mieć kogoś bliskiego na kim mogę polegać. I on zawsze był. Był moim przyjacielem. Postanowiłam dać nam szansę i jestem szczęśliwa do tej pory. Jesteśmy razem już około roku.

Patrycja nie może ujawnić, kim jest jej partner:

Nasza sytuacja jest dosyć skomplikowana. Ja mam swoje celebryckie życie, a on jest zawodowym żołnierzem i absolutnie nie może się ujawniać. Ja to bardzo, bardzo szanuje. Musimy to jakoś połączyć. Nie wiem, czy to się uda. Mam nadzieję.

Okazuje się, że gwiazda programu TVN już snuje ślubne plany:

Suknia ślubna musi być wielka, księżniczkowa. Ramiona muszą być odkryte. Natomiast nie myślę o tym teraz tak na poważnie. Mam jeszcze dużo niezrealizowanych projektów. Najpierw pomyślę o zrealizowaniu sportowych projektów, a później pomyślę o założeniu rodziny.

Trzymamy kciuki za związek Patrycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here