Paula Tumala o relacji z Donatanem

Paula Tumala wypowiedziała na temat swoich relacji z Donatanem. Modela wyjaśniła, co się między nimi dzieje. Jednym zdaniem ucięła wszystkie plotki.

Paula Tumala to modelka, która zasłynęła występując w teledyskach Donatana. Od kilku miesięcy gwiazda jest skupiona zupełnie na innym aspekcie swojego życia. Na jakiś czas postanowiła usunąć się w cień i odpocząć od show-biznesu. Ostatnie pół roku życia poświęciła na opiekę nad swoimi córeczkami. Na początku tego roku razem z partnerem Karolem powitała na świecie Nadię i Anastazję.

Paula Tumala o współpracy z Donatanem. Jaki mają kontakt?

Od momentu narodzin dziewczynek aż do samego końca kwarantanny Paula zrezygnowała z życia towarzyskiego. Dopiero po zniesieniu obostrzeń zdecydowała się wrócić na salony. Od tamtej pory można ją było zobaczyć na kilku stołecznych imprezach.

Paula przed ciążą cieszyła się wręcz idealną figurą. Dzięki swoim niezaprzeczalnym walorom została jedną z bohaterek teledysków Donatana. Wystąpiła w klipie do wielkiego hitu My Słowianie, który muzyk nagrał razem z Cleo. Pojawiła się także w teledysku do piosenki Brać.

Sukces pierwszej piosenki był tak ogromny, że wysłano ją na Eurowizję w 2014 roku, na której zajął piąte miejsce w głosowaniu widzów. Całe show skradła Tumala, która zmysłowo ubijała masło. O tym, jak gwiazda wspomina tę współpracę, opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Nie wiem skąd wzięło się to, że mam z nim złe relacje. Ja nadal przyjaźnię się z Donatanem i z Cleo. Wydaje mi się, że nigdy nie ulegnie to w żaden sposób zmianie, bo jest to dla mnie druga rodzina. Dzięki Donatanowi bardzo dużo zmieniło się w moim życiu, oczywiście na lepsze. Miło wspominam okres Eurowizji, współpracy z Donatanem i Cleo. Myślę, że jeszcze nie raz się spotkamy.

Czy jest szansa, że Paula wystąpi jeszcze kiedyś w teledysku Donatana?

Niezbyt dobrze się czuję ze swoim ciałem. Mam 33 lata. Kobieta 33-letnia w teledysku to nie jest nic złego, ale wolę ustąpić to miejsce młodszym koleżankom.

Rozmowa z Paulą poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj