Strona główna Pozostałe Paula Tumala po porodzie zmaga się z problemem, którego nie miała nigdy...

Paula Tumala po porodzie zmaga się z problemem, którego nie miała nigdy wcześniej: „To dla mnie uciążliwe”

Paula Tumala

Od kiedy Paula Tumala została mamą, w jej życiu pojawił się problem, którego nie miała nigdy wcześniej. O szczegółach modelka opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Paula Tumala 14 stycznia po raz pierwszy została mamą. Modelka urodziła bliźniaczki – Nadię i Anastazję. Gwiazda od samego początku opowiadała o tym, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. Młoda mama nie ukrywa, że zostało jej do zrzucenia kilka kilogramów, ale nie spędza jej to snu z powiek. Cały czas doskwiera jej jednak przemęczenie. Brak regularnego snu odbija się na jej kondycji fizycznej.

Opieka nad dwiema dziewczynkami nie należy do łatwych. Tumala ma jednak zdrowy dystans do całej sytuacji i nie chce uczestniczyć w wyścigu o idealną sylwetkę. Ostatnio na jej profilu na Instagramie pojawił się bardzo odważny post. Modelka zapozowała w stroju Ewy i pokazała swoje ciało po ciąży. Naszym zdaniem wygląda bardzo dobrze, choć ona sama uważa, że jej sylwetka zmieniła się przez kilka ostatnich miesięcy.

View this post on Instagram

Cześć dziewczyny 🌷 Głównie do Was kieruję ten post, gdyż zastanawiam się jak wiele z Was ma podobnie jak ja… Po urodzeniu dzieci moje ciało nie wygląda już dobrze. Powiedzmy sobie szczerze 😔 – czuję, że nigdy już nie będzie wyglądać jak przed ciążą, ale ja dzisiaj nie o tym… Zastanawiam się czy czujecie się nadal atrakcyjne i nie krępuje Was prezentowanie swoich wdzięków przed mężem lub życiowym partnerem? Niby jestem szczęśliwa, mam cudowne i zdrowe córeczki, lecz sama ze sobą czuję się okropnie… Mój Karol jest wyjątkowy, bo jest ojcem moich dzieci i kocha mnie taką jaka jestem pomimo moich niedoskonałości… Chciałabym się zaakceptować, staram się nie zwracać uwagi na wszelkie mankamenty mojego wyglądu, ale szczerze… nie daję rady…😔 Nie lubię oglądać się przed lustrem i najchętniej chodziłabym zakryta od stóp do głów… A jak to jest u Was dziewczyny ? #mama #bliźniaczki #bliźniaki #ciąża #mojewszystko #dzieci #rodzina

A post shared by PAULA TUMALA OFFICIAL (@paulatumala) on

Paula Tumala o odważnym zdjęciu i zmianach w swoim wyglądzie

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jak zmieniło się jej postrzeganie samej siebie od kiedy urodziła córki.

Jestem mamą. Zupełnie inaczej wyglądało moje życie, moje ciało do momentu, gdy zostałam mamą. Gdy zaszłam w ciążę moje ciało zmieniało się z dnia na dzień. Doszło do momentu, że urodziłam dziewczynki. Teraz mamy więcej czasu żeby wyjść. Więc zmiana garderoby, stylizacji stanowi problem.

Paula rozwinęła temat problemu, jakim jest znalezienie odpowiedniego stroju. Wcześniej nie miała takich dylematów.

Nawet na dzisiejszą imprezę nie wiedziałam w co się ubrać. Szukałam czegokolwiek w sieciówkach i tak naprawdę znalazłam coś starego w szafie, co nosiłam na początku ciąży. Jest to dla mnie uciążliwe, bo nigdy nie miałam problemu, żeby znaleźć rozmiar dla siebie. Teraz tu mi wystaje, tam mi wystaje.

Paula swoją postawą chce zachęcić młode mamy do akceptacji swojego ciała takim, jakie jest. Nie ukrywa jednak, że czuje potrzebę bycia atrakcyjną, chociażby w oczach swojego ukochanego.

Dlatego postanowiłam poruszyć ten temat, bo mam mnóstwo przyjaciółek, które również są mamami i po prostu rozmawiamy, co jest dla nas problemem. Nigdy bym nie powiedziała, że moje ciało nie istnieje, bo mam dzieci. Ja nadal jestem kobietą. Nadal mam partnera, któremu chcę się podobać. Chcę się cieszyć tym, że wychodząc z dziewczynkami na spacer mogę się ładnie ubrać. Niestety, mam z tym teraz problem i chyba większość ciuchów jakie mam, to teraz po prostu dresy. Najchętniej bym się zakryła i nawet teraz wciągam brzuch.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here