Paula Tumala, Lewandowscy, Marcin Gortat

Paula Tumala miała okazję osobiście poznać Annę i Roberta Lewandowskich. Jakie wrażenie zrobiła na niej jedna z najsłynniejszych par w kraju? Modelka opowiedziała przy okazji o swojej relacji z byłym partnerem, Marcinem Gortatem.

Paula Tumala w show-biznesie zadebiutowała w 2014 roku, występując na Eurowizji w Kopenhadze. Na scenie ubijała masło, tworząc tło dla śpiewającej Cleo. Zmysłowe show modelki zrobiło spore wrażenie na widzach i zapewniło jej chwilową międzynarodową sławę. O Tumali pisały zagraniczne tabloidy, np. Daily Mail i Bild.

Paula Tumala o znajomości z Robertem i Anną Lewandowskimi

Ekipa Donatana z Eurowizji wróciła z 5. miejscem w głosowaniu widzów. Paula nie ukrywa, że za każdym razem, gdy Polska odnosi sukces o światowym zasięgu, cieszy się jak mała dziewczynka. Ostatnio powodów do dumy przysporzył jej Robert Lewandowski, który wygrał tytuł najlepszego piłkarza roku FIFA.

Cieszę się, że Polacy są podziwiani. Nawet ostatnie osiągnięcie Roberta Lewandowskiego, pomimo tego, że ja może nie interesuję się nie wiadomo jak sportem, ale dla mnie to jest ogromna duma, że cały świat usłyszał o Robercie Lewandowskim. Nawet poinformowałam moich obserwatorów, że jestem bardzo z tego dumna, bo to jest ogromne osiągnięcie.

Okazuje się, że Tumala miała okazję osobiście poznać Anię i Roberta Lewandowskich. Zrobili na niej spore wrażenie. Mimo ogromnych sukcesów i statusu jednych z najbogatszych ludzi w Polsce, byli „bardzo dobrzy i otwarci”, czego w świecie show-biznesu nie spotyka się zbyt często:

Poznałam ich na jednej z gal. Ja na co dzień nie mam czasu, żeby obserwować Anię czy Roberta, ale czasami jak wejdę na ich profile, to są to tacy uśmiechnięci ludzie. Oni też są krytykowani po prostu, ale poznałam ich i uważam, że to są bardzo dobrzy, otwarci ludzie. Od Roberta czuć, że to taki dobry człowiek. Niestety, show biznes może poprzestawiać niektórym w głowie, są niemili, nie uśmiechną się, nie przywitają. A za każdym razem jak mijałam się na ściankach czy balach z Anią i Robertem, to widać, że to tacy uśmiechnięci i mili ludzie.

Czy Paula Tumala ma kontakt z Marcinem Gortatem?

Paula w przeszłości była dziewczyną innego znanego za granicą Polska – Marcina Gortata. Czy utrzymują ze sobą kontakt po rozstaniu?

Nie mam kontaktu. Kontakt się urwał w momencie, kiedy się rozstaliśmy. Marcin nadal grał w NBA. Mieszkał w Stanach. Ja wróciłam do Polski, zajęłam się sobą i swoim życiem.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj