Paula Tumala o urodzinach córek

Wkrótce córki Pauli Tumali skończą roczek. Jak modelka planuje uczcić ten szczególny dzień? Jakie atrakcje przygotowała dla Nadii i Anastazji? O szczegółach opowiedziała naszej reporterce.

Paula Tumala dekadę temu podbijała wybiegi i była muzą polskich projektantów. Jej walory docenili organizatorzy sesji zdjęciowych i teledysków. W 2014 roku zainteresował się nią Donatan, który obsadził ją wśród kilku osób, które towarzyszyły Cleo na scenie podczas występu na Eurowizji w Kopenhadze. Jej ubijanie masła stało się wręcz ikonicznym momentem wielkiej, międzynarodowej imprezy.

Po występie na Eurowizji kariera Pauli ruszyła z kopyta. Modelka odniosła sporo sukcesów, zatrudniła profesjonalną menadżerkę, Małgorzatę Łątkę, i znalazła miłość. Wspólnie ze swoim partnerem, Karolem, doczekała się córeczek. Nadia i Anastazja są bliźniaczkami. Już 16 stycznia dziewczynki skończą roczek. Co influencerka zaplanowała na ten szczególny dzień?

Paula Tumala o pierwszych urodzinach córek

Ze względu na pandemię Tumala musiała zmienić plany hucznej imprezy urodzinowej, jaką chciała zorganizować jeszcze kilka miesięcy temu. Mimo licznych obostrzeń uczci święto swoich dzieci w szczególny sposób. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Ze względu na kwarantannę narodową troszeczkę nam się popsuły plany. Możemy zrobić te urodziny tydzień, czy dwa tygodnie później. Zamierzamy zrobić imprezę urodzinową, bo tak jak wspominałam, spełniło się moje największe marzenie i chciałabym, aby moje córeczki celebrowały każdy rok, a ja razem z nimi. Urodziny są wyjątkowe, zarówno dla mnie, jak i bliskich mi osób. A już w szczególności jeśli chodzi o moje dzieci. Nie zamierzam tego zaprzepaścić.

Tumala zdaje sobie sprawę z ryzyka, jakie niesie zaproszenie dużej liczby gości, dlatego zredukowała listę uczestników przyjęcia do minimum:

W ich roczek na pewno zrobimy coś szczególnego. Mamy jeszcze 2 tygodnie. Nie będzie nie wiadomo jak dużo osób, bo to nie o to chodzi. Po prostu takie osoby najbliższe. Chciałabym zapewnić dziewczynkom dużo atrakcji, bo one już na wszystko reagują i bardzo dużo rzeczy poznają. Są zainteresowane wszystkim.

Relację z przyjęcia Paula zda na Instagramie. Czekamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj