Teledyski z Paulą Tumalą

W jakich teledyskach zagrała Paula Tumala? U kogo? Okazuje się, że jej wideografia jest o wiele bogatsza, niż tylko występy u Donatana.

Paula Tumala wypłynęła na szerokie wody show-biznesu w 2014 roku. Wszystko za sprawą występu na Eurowizji, na której towarzyszyła Cleo. Modelka na scenie zmysłowo ubijała masło. Kilka sekund na wizji przysporzyło jej ogromną rozpoznawalność w wielu krajach. Pisały o niej tabloidy w Wielkiej Brytanii, Niemczech i we Włoszech.

Zanim jednak Paula trafiła pod skrzydła Donatana, została doceniona przez innych artystów. Gwiazda Instagrama zdradziła reporterce Jastrząb Post, jak wyglądały początki jej kariery przed kamerą. Wspominała pierwszy teledysk, w którym miała okazję wystąpić.

Teledyski z Paulą Tumalą. Zagrała nie tylko u Donatana

Okazuje się, że Paula swój debiut zaliczyła w klipie do piosenki Młode Wilki 10 zespołu Verba, który na YouTube obejrzano ponad 11 milionów razy. W przeciwieństwie do scen z teledysków Donatana Tumala nie kusiła swoimi kształtami, a wcieliła się w postać załamanej partnerki przestępcy. Była ubrana skromnie, ale już wtedy uwagę przykuwał jej imponujących rozmiarów biust.

Ostatnio to wspominałam. To był teledysk dość znanego zespołu – Verba, Młode Wilki. To była X część i nawet ostatnio ktoś mi podesłał ten teledysk z pytaniem, czy to jestem ja. Wtedy sobie pomyślałam, jaka byłam chuda i jak narzekałam. A to było może 8 lat temu? 9? Dosyć dawno.

Teledysk powstał w 2013 roku, czyli rok przed przełomową dla kariery Pauli Eurowizją. Czy Młode Wilki 10 są dla Tumali wyjątkowe? A może z większym sentymentem wspomina współpracę z Donatanem?

Nie mam czegoś takiego, że któryś teledysk jest wyjątkowy, bo każdy wiąże się z jakimiś wspomnieniami. Za każdym razem poznawałam mnóstwo wspaniałych ludzi. U Donatana grałam w wielu teledyskach, ale wiadomo, że byłam ja, była Cleo, był Donatan. Natomiast inne osoby się zmieniały, więc poznawałam nowych ludzi. Każdy teledysk jest dla mnie wyjątkowy.

Jest jeden klip, który Tumala darzy szczególnym sentymentem. To również nie jest produkcja Dona:

Chyba taki teledysk, który jak go oglądam i sama się do siebie uśmiecham, to jest teledysk Stachursky’ego  – Szampan i truskawki. Z zupełnie innymi ludźmi, z ekipą Stachursky’ego i tam były starsze kobiety, które dały mi powera. To były kobiety dużo starsze ode mnie, ale miały w sobie tyle energii.

Praca na planie otworzyła Pauli oczy na przyszłość:

Kiedyś myślałam, że jak będę miała 50 lat, to będę chodzić o lasce i narzekać. A te kobiety były takie uśmiechnięte. To dało mi do zrozumienie, że życie jest tak piękne, że trzeba korzystać z każdego dnia. Nieważne ile ma się lat. To jest dla mnie dość sentymentalny teledysk.

Oba wspomniane przez Paulę teledyski oraz cała rozmowa poniżej.

Paula Tumala w teledysku Verby:

Klip Stachursky’ego Szampan i truskawki:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here