Paulina Sykut o współpracy z Izabelą Janachowską w TZG

Paulina Sykut zdradziła, jak układa się jej w pracy z Izabelą Janachowską. Gwiazdy mają za sobą pierwszy odcinek Tańca z gwiazdami. Co działo się za kulisami tuż przed emisją?

Taniec z Gwiazdami to jeden z największych telewizyjnych hitów. Przez kilka lat był nadawany na antenie stacji TVN. Później nastąpiła przerwa w emisji, a uwielbiany przez widzów format ponownie wrócił na ekrany, ale tym razem do stacji Polsat, gdzie od 2014 roku ma się wręcz doskonale.

Ostatniego dnia sierpnia fani mogli zobaczyć 10 par, które tej jesieni zawalczą o Kryształową Kulę. Pierwszy docinek wzbudził sporo emocji nie tylko ze względu na gwiazdy, które zaprezentowały się na parkiecie, ale także odświeżoną obsadę. Do grona jurorów dołączył Andrzej Piaseczny, który przez lata odmawiał producentom show, którzy zabiegali o jego udział w roli uczestnika. Poznaliśmy też nową gospodynię.

Paulina Sykut o współpracy z Izabelą Janachowską

W tym sezonie zmieniło się nie tylko jury, ale przybyło też prowadzących. Do tej pory w studio pojawiali się Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz. W tej edycji dołączyła do nich Izabela Janachowska. Tancerka swoją przygodę z show-biznesem zaczynała właśnie od pojawienia się na parkiecie programu.

Teraz ma szansę sprawdzić się w zupełnie innej roli. Paulina Sykut w rozmowie z reporterką Jastrząb Post oceniła debiut nowej współprowadzącej kultowy format:

Chcieliśmy, żeby wszystko było pięknie, dobrze. Wielki powrót Tańca z Gwiazdami. My czuliśmy się wszyscy dobrze razem, więc ta energia mam nadzieję, że się przebiła przez telewizory do naszych widzów. Przed nami kolejne odcinki i bardzo się wszyscy cieszymy, że to wszystko wróciła do normalności i mam nadzieję, że tak zostanie. Każdy chyba się stresuje. Ja się stresuje, Krzysiek się stresuje, każdy się stresuje przed startem programu, i to jest takie naturalne. Stres towarzyszy wystąpieniom publicznym na żywo i tak w moim przypadku jest zawsze. Trzeba ten stres jakoś przerobić, zresztą wspieramy się po koleżeńsku, jesteśmy teamem.

Czy Paulina dała jakieś rady Izie?

My po prostu razem współpracujemy, rozmawiamy. Panuje między nami taka koleżeńska, miła atmosfera wsparcia, więc jeżeli ktoś o coś pyta, to wszystko ustalamy razem. Jest naprawdę bardzo miło i w porządku, i to chyba było czuć. Iza sobie poradziła.

Już dziś drugi odcinek show. Będziecie oglądać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here