Paulla i Sylwia Grzeszczak

Paulla miała ostatnio okazję spotkać się i porozmawiać z Sylwią Grzeszczak. Przed naszą kamerą opowiedziała o tym, jak postrzega koleżankę po fachu. 

Sylwia Grzeszczak pnie się po kolejnych szczeblach muzycznej kariery. Gwiazda na początku próbowała swoich sił w popularnych talent shows, jednak dopiero gdy wzięła sprawy w swoje ręce, zaczęła odnosić zawodowe sukcesy. Wydała już kilka płyt, a każda z jej kolejnych piosenek staje się wielkim hitem. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w branży i nie może narzekać na brak pracy. Sylwia cały czas jest zapraszana do udziału w kolejnych ważnych muzycznych wydarzeniach.

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że to właśnie Sylwia ma zastąpić Michała Szpaka w fotelu trenera w programie The Voice of Poland. Dzięki temu jeszcze lepiej da się poznać swoim fanom. Od strony prywatnej wokalistkę miała okazję poznać Paulla.

Paulla o spotkaniu z Sylwią Grzeszczak

Paulla od wielu lat obecna jest na scenie. Na swoim koncie ma dwa studyjne albumy, kilkanaście singli i niezliczoną ilość koncertów, a także występów na największych festiwalach. Na swojej drodze zdążyła spotkać już niemal cały rodzimy show-biznes, ale dopiero niedawno poznała Sylwię Grzeszczak.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak wspomina tę chwilę:

Fajnie sobie porozmawiałam z Sylwią Grzeszczak, z którą się znałyśmy tylko cześć, cześć, a teraz miałyśmy okazję się poznać i chwilkę porozmawiać. Zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie. Ja zawsze oceniam ludzi jak podają rękę i często ludzie, którzy mają taki serdeczny uścisk dłoni, uważam, że są takimi szczerymi ludźmi. Ona się tak ze mną przywitała. Zapoznał nas nasz wspólny znajomy, stylista fryzur. Bardzo się cieszę, że ją poznałam, bardzo jej kibicuję, uważam, że jest szalenie utalentowana.

Paulla wyznała, że zazdrości Sylwii jednej rzeczy:

Ona ma olbrzymi talent, do tego jeszcze świetnie gra na fortepianie, czego jej mega zazdroszczę.

Jesteście fanami Sylwii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj