Paulla o synku

Paulla udzieliła nam wywiadu, w którym opowiedziała, jak widzi przyszłość swojego syna. Plany co do tego są już dosyć precyzyjne. Mądre słowa artystki.

Paulla od zawsze swoje życie wiązała z muzyką. Wokalistka od dziecka wiedziała, co chce robić w przyszłości. Ukończyła szkołę muzyczną, w której uczyła się gry na gitarze klasycznej i fortepianie. Będąc w liceum, śpiewała w szkolnym chórze. Swoich sił próbowała w popularnych talent-show, ale nie udało jej się wtedy dojść do ścisłego finału.

Debiutancki album Nigdy nie mów zawsze wydała w 2008 roku. Okazał się on dla wielkim sukcesem. Promowała go singlem Od dziś, który szybko zyskał miano przeboju roku. Krążek pokrył się platyną.

Paulla o synu. Adaś ma ogromny talent, nie tylko muzyczny

Wokalistka oprócz muzycznej kariery sprawdza się też doskonale w macierzyństwie. Ze związku z Adamem Konkolem ma syna Adasia. Chłopiec w tym roku skończył 12 lat. Okazuje się, że nastolatek ma już sprecyzowane plany dotyczące swojej przyszłości i realizuje je bardzo konsekwentnie. Oczywiście ma w tym pełne poparcie swojej mamy.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Paulla zdradziła, jak widzi swoje dziecko za kilka lat. Chciałaby, aby zaistniał w show-biznesie?

Nie chciałabym, aby był w show-biznesie. Ale nie mam sprecyzowanej wizji na Adasia. Jestem przeciwniczką rodziców, którzy mają ambicje i przekładają je na swoje dzieci. Życie mnie nauczyło i widzę po sukcesach moich znajomych, że, nawet jeżeli ty masz ambicje i pomysł na swoje dziecko, a ono nie ma w tym kierunku talentu, to prędzej czy później życie to zweryfikuje i zdefiniuje.

Gwiazda uważa, że za żadne pieniądze nie można kupić dziecku talentu:

Mam wielu znajomych, którzy na pewnym etapie swojego życia nie mieli pieniędzy, albo są to ludzie bardzo skromnie żyjący. Z ich dzieci powychodziły talenty. Ich pasja stała się ich zawodem, zrobili kariery w tym kierunku, a niekoniecznie rodzice inwestowali w to pieniądze. Sama uważam, że jeżeli ktoś nie ma do czegoś talentu, czy to jest sport, czy muzyka, to chociażby nie wiem, co byśmy z takim dzieckiem robili – jaki nakład pracy i pieniędzy, to i tak sportowca czy muzyka z takiego dziecka nie zrobimy.

Paulla z synem

Paulla z synem

Jej syn jest utalentowany muzycznie:

Adaś ma sprecyzowany cel od zawsze, chociaż nie jest to cel muzyczny. Ja uważam, że ma bardzo duży talent, co potwierdziło wielu moich znajomych perkusistów. On pewnego dnia po prostu usiadł za perkusją i zaczął grać. Nie wiedział nawet, że dołączył do niego perkusista i basista. Ale nie chce tego robić. Pomyślałam, że nie będę go do tego przymuszała.

Prawdziwą pasją Adasia jest majsterkowanie:

On konsekwentnie chce być inżynierem wynalazcą i w tym kierunku działa, robi coś z niczego. To jest chłopak, który potrafi zrobić nawet łuki do strzelania z patyczków hotelowych do uszu i z torebek od herbaty. Konstruuje, zbiera kartony, niepotrzebne rzeczy. Jego ulubionym sklepem z zabawkami, to sklepy z materiałami budowlanymi, do majsterkowania. Jeżeli to mu da szczęście i w tym kierunku ma się rozwijać, to dlaczego nie.

Cała rozmowa z Paullą poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj