Paweł Wilczak

Paweł Wilczak od wielu lat zmaga się z chorobą, która w dosłowny sposób spędza mu sen z powiek. Jak radzi sobie z bezsennością?

Paweł Wilczak to aktor z ogromnym dorobkiem. Od ponad trzech dekad jest obecny w zawodzie. Największą sympatię widzów przyniosła mu rola w serialu Kasia i Tomek. Za swoją kreację aktorską został obsypany nagrodami. W 2003 roku otrzymał Wiktora w kategorii Najlepszy aktor, rok później w tej samej kategorii otrzymał również Telekamerę. Na planie poznał Joannę Brodzik, która wcielała się w jego serialową partnerkę Kasię. Aktorzy do dzisiaj tworzą bardzo zgrany duet i wspólnie wychowują bliźniaków – Jana i Franciszka. Pomimo kariery i szczęścia rodzinnego, aktor od lat zmaga się z uporczywą chorobą.

Paweł Wilczak o bezsenności

Paweł Wilczak w zeszłym roku zdecydował się wyznać, że cierpi na bezsenność. Choroba ta od wielu lat uprzykrza mu życie. Aktor ma za sobą niezliczone ilości nieprzespanych nocy. Niestety nie ma on szansy na zregenerowanie sił po ciężkim dniu, co bardzo daje mu się we znaki. O tym jak sobie radzi z tą trudną przypadłością opowiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

To jest taka przypadłość, która jest bardzo indywidualna i nie tylko ja znam tę historie. Ja z tym żyję już wiele lat. Potrafię się z tym w lepszy czy gorszy sposób uporać. Zawsze jestem gotowy i zawsze dobrze nastawiony.

Aktor nie ukrywa, że choroba bywa dla niego bardzo uciążliwa:

Są takie momenty, że jest to bardzo uciążliwe, ale miejmy nadzieję, że na to się nie umiera.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj