Pierścionek z ametystem - wyjątkowy prezent na każdą okazję

Każda kobieta z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że biżuteria jest jej najlepszym przyjacielem. Nikogo więc nie dziwi już fakt, że panie tak często zawieszają oko na pięknych błyskotkach, które mogą podziwiać w sklepach jubilerskich. Niemniej jednak warto szczególną uwagę zwrócić na pierścionki, które tak wdzięcznie zdobią kobiece dłonie. Na uznanie zasługują modele, które zostały wykonane w towarzystwie szlachetnych kamieni, a dokładniej ametystu. Co warto wiedzieć o tym kamieniu i na jaką okazję sprawdzi się taki pierścionek?

Ametyst- co warto wiedzieć o tym kamieniu?

Ametyst jest kamieniem półszlachetnym i kryształem o niesamowitym wyglądzie, a także i właściwościach. Pierścionek z ametystem z pewnością sprawi, że jego posiadaczka będzie mogła czuć się wyjątkowo i niezwykle kobieco. Dawniej Grecy, uważali, że każdy kto posiada w swojej dłoni ametyst jako szczególny amulet z pewnością będzie wstanie zachować trzeźwość. Obecnie jednak ametyst uważa się za kamień o niezwykle silnych właściwościach uzdrawiających. Ma on za zadanie przede wszystkim skutecznie neutralizować negatywną energię i dostarczać tę pozytywną i niezbędną. Ametyst ma również pozytywnie wpływać na nasze samopoczucie i wzmocnić nasz układ odpornościowy. Kryształ ten znany jest przede wszystkim z tego, że potrafi skutecznie zredukować stres, a także wyeliminować zaburzenia lękowe. Sprawdzi się również jako niezwykle skuteczna pomoc w walce z migrenowym bólem głowy, a także pomoże załagodzić objawy nadpobudliwości. Oczywiście to jeszcze nie wszystkie właściwości ametystu. Posiadacze pierścionka z tym kamieniem będą mogli cieszyć się o wiele spokojniejszym snem i pozbędą się negatywnych emocji. Jak widać więc, ametyst jest prawdziwie wyjątkowym kamieniem, a posiadanie go jako oczka w pierścionku może przynieść wiele korzyści.

Złoty czy srebrny pierścionek?

Panie zawsze mają niemały problem z wyborem odpowiedniego pierścionka. Okazuje się, że jedne z nich są zwolenniczkami niezwykle gustownego złota, zaś inne z kobiet chcą zdecydować się na nieco skromniejsze modele wykonane ze srebra. Oczywiście warto jednak pomyśleć o tym, który z tych metali szlachetnych będzie tworzył najlepszą kompozycję dla tak wyjątkowego kamienia jakim jest ametyst. Otóż w pierwszej kolejności warto zaznaczyć, że kamień ten wyróżnia się głęboką, fioletową barwą, która nierzadko przybiera nawet odcień purpurowy. Z racji tego, najlepszym rozwiązaniem będzie skomponowanie go z zimnym odcieniem srebra. Można śmiało powiedzieć, że to właśnie srebrny pierścionek z ametystem będzie idealnym przykładem stylowego i eleganckiego połączenia ze sobą materiałów. Oczywiście wiele również zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji każdej kobiety. Niemniej jednak zimny odcień srebra pięknie będzie kontrastował z głębokim fioletem ametystu i z pewnością połączenie to będzie niezwykle kobiece, a zarazem subtelne i charakterne.

Na jaką okazję sprawdzi się pierścionek z ametystem?

Pierścionek z ametystem nie bez powodu nazywany jest pierścionkiem na każdą okazję. Ciekawe modele są dostępne tutaj: siudek.com.pl/pierscionek-z-ametystem/b_megm. Otóż panie mogą go zakładać dosłownie wtedy, kiedy czują taką potrzebę. Świetnie sprawdzi się więc on na imprezę urodzinową czy nawet na wesele. Co więcej dzięki magicznym właściwościom ametystu taki pierścionek można założyć również na rozmowę o pracę. Pomoże on opanować negatywne emocje, a także znacznie zredukuje stres, więc z pewnością rozmowa kwalifikacyjna nie będzie stanowiła dla żadnej z pań większego wyzwania. Pierścionek z ametystem można również nosić na co dzień, jeśli tylko kamień w nim nie ma zbyt pokaźnych rozmiarów. W przypadku większych modeli, warto zakładać taką biżuterię jedynie na specjalne okazje jak np. wspomniane już wesele, czy nawet i długo wyczekiwana randka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj