Robert Lewandowski

Robert Lewandowski doczekał się filmu biograficznego. Ogromna międzynarodowa produkcja jest już w toku. A produkcji podjęło się najbardziej uznane studio produkcyjne w Polsce Papaya Films, która realizuje największe produkcje dla światowych gigantów. Tylko na Jastrząb Post wszystkie szczegóły tego przedsięwzięcia. Co Robert mówi o tej produkcji? Co zobaczymy na ekranie? Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć film?

Robert Lewandowski to jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii piłki nożnej. Pomimo początkowych niepowodzeń udało mu się zrobić jedną z najbardziej spektakularnych karier w dziedzinie sportu. Od wielu lat już jest numerem jeden nie tylko polskiego, ale przede wszystkim światowego footballu. Zmagał się z wieloma kontuzjami i osobistymi problemami, ale nie przeszkodziło mu to w tym, aby twardo stąpać po ziemi i iść po swoje marzenia. Sportową karierę udało mu się połączyć także ze szczęściem w życiu prywatnym. Od wielu lat jest szczęśliwym mężem i ojcem. Razem z Anią udało im się stworzyć wspaniałą rodzinę. Małżonkowie doczekali się już dwóch córeczek. Wspólnie wychowują 4-letnią Klarę i roczną Laurę.

Robert i jego kariera są przykładem dla wielu młodych sportowców. Polak ma swoich fanów na całym świecie, a wszędzie gdzie się pojawi, wzbudza ogromne zainteresowanie. Nie dziwi więc fakt, że osoby, które interesują się piłką nożną, chcą wiedzieć o nim jak najwięcej. Teraz będą miały ku temu wyjątkową okazję. Już niedługo pojawi się film biograficzny o Robercie Lewandowskim.

Robert Lewandowski doczekał się filmu biograficznego

Robert Lewandowski uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej. Zdecydowanie odzwierciedla to jego kariera i wszystkie sportowe osiągnięcia. Na swoim koncie ma imponujące tytuły i rekordy. Nic więc dziwnego, że największy dom produkcyjny w Polsce, czyli Papaya Films zdecydował się stworzyć o nim film biograficzny. Sam sportowiec bardzo entuzjastycznie podszedł do tej propozycji.

Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację. To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę. Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich, również z zainteresowaniem obejrzą ten film – mówi Robert Lewandowski.

Robert zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że jego życie i jego postawa jako sportowca są inspiracją dla wielu młodych osób. Ma nadzieję, że ten film stanie się dla nich inspiracją i drogowskazem. 

Chciałbym, żeby ten dokument stał się inspiracją dla dzieciaków, które marzą o osiągnięciu czegoś wielkiego, ale nie do końca w siebie wierzą – dodaje Lewandowski.

Film jest przygotowywany z dbałością o wszystkie szczegóły, dlatego oprócz samego Roberta nie zabraknie w nim też jego najbliższych. Kilka słów powiedzą o nim członkowie rodziny, przyjaciele, koledzy z drużyny, trenerzy, a także inne światowe gwiazdy piłki nożnej, z którymi miał okazję współpracować.

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z Robertem Lewandowskim, jego zespołem i tworzeniem dokumentu, który da widzom na całym świecie wgląd w karierę wyjątkowej postaci, jaką jest Robert. Historia Roberta Lewandowskiego to nie tylko zwycięstwa, ale także trudności, niepowodzenia i jego ogromna determinacja w przezwyciężeniu ich w drodze do sukcesu – mówi Christoph Schneider, Dyrektor Zarządzający Prime Video Germany.

Za reżyserię filmu odpowiada Maciej Kowalczuk, a prezes Papaya Films, czyli firmy, która realizuje całe przedsięwzięcie, nie ukrywa, że współpraca z Robertem to dla nich ogromne wyróżnienie.

Wielu twórców filmowych na świecie marzy zapewne o tym, by opowiedzieć historię naszego najlepszego napastnika. Od kilku lat konsekwentnie rozwijamy produkcję oryginalnych treści filmowych, dlatego ogromnie się cieszę, że Robert Lewandowski zaufał właśnie naszej wizji i doświadczeniu. A dzięki zaangażowaniu Amazon Prime Video będziemy mogli dotrzeć z jego historią do widzów na całym świecie – mówi Kacper Sawicki, prezes Papaya Films, producent filmu. 

Papaya Films jest na rynku od 15 lat i w tym czasie zrealizowała ponad 2000 kampanii największych światowych marek. Ma na swoim koncie też filmy fabularne i krótkometrażowe. Projekt, który realizują we współpracy z Robertem Lewandowskim, będzie dostępny dla abonentów Amazon Prime Video w 2022. Film biograficzny o Lewym będzie można oglądać na całym świecie. Wydaje nam się, że osób chętnych, by poznać historię Roberta, nie zabraknie. My czekamy z niecierpliwością na to, by poznać go jeszcze lepiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj