Jeśli poszukujesz pomysłu na niesztampowy wieczór panieński, koniecznie zapoznaj się z naszym tekstem. Czy taka impreza zawsze musi być droga? W jakie gadżety warto się zaopatrzyć? Zapraszamy do lektury.

Nie tylko limuzyny i salony SPA

Przypadła Ci zaszczytna rola świadkowej na weselu przyjaciółki lub siostry? Zanim nastąpi ten ważny dzień trzeba jeszcze zorganizować wieczór panieński. Pomysłów na jego spędzenie może być naprawdę sporo, a wszystko zależy tak naprawdę od zainteresowań przyszłej pani młodej, od tego, w jaki sposób lub spędzać czas, a także – co nie mniej istotne – od budżetu jakim dysponujemy. Dla jednych wymarzony wieczór panieński to ten spędzony w salonie masażu lub SPA, dla innych idealnym rozwiązaniem będzie wypad za miasto i relaks na łonie natury. Jeśli przyszła pani młoda jest pasjonatką sportu, można wybrać się na tor wyścigowy lub urządzić zajęcia z tańca na rurze. Pomysłów jest naprawdę sporo!

Wieczór panieński w plenerze

Jeśli wieczór panieński zaplanowany został na ciepłe, wiosenne-letnie miesiące, doskonałym rozwiązaniem może być spędzenie tego czasu w plenerze. Gdy impreza odbywa się w mieście przez które przepływa rzeka, ciekawą propozycją będzie z pewnością urządzenie rejsu łódką lub też miejskiego spływu kajakowego. Inną opcją, która również warta jest rozważenia może być urządzenie pikniku w stylów boho. Miejski park, las lub ogródek działkowy będą idealnym miejscem na takie pożegnanie się ze stanem panieńskim dla przyszłej pani młodej, która uwielbia relaks na świeżym powietrzu. Na takie przyjęcie można przygotować kosz piknikowy, który zapełnimy smakołykami oraz napojami wyskokowymi (sprawdzą się np. kolorowe wódki małpki), które zadbają o dobry humor wszystkich uczestniczek imprezy. Dodatkowo można pomyśleć o zorganizowaniu ciekawych quizów lub gier, które uprzyjemnią wspólnie spędzony czas. Ciekawą propozycją może być też przygotowanie albumów ze starymi zdjęciami, które będą idealną okazją do wspomnień.

Gry i zabawy w domowej atmosferze

Organizacja wieczoru panieńskiego w domu jest świetną alternatywą jeśli Twoim celem jest spędzenie tego czasu w intymnej atmosferze i według własnych reguł. Taka impreza wcale nie musi być mniej szalona niż wypad na miasto! Zwłaszcza jeśli wieczór uprzyjemnią różnego rodzaju napoje wyskokowe oraz ciekawe gry i zabawy. Przyjęcie może rozpocząć aperitif w stylu włoskim lub też degustacja smakowych wódek małpek (znajdziemy je między innymi w sklepie internetowym Browaru Tenczynek – https://browar-tenczynek.pl/kategoria/malpki/). Tak rozbawione damskie towarzystwo, na czele z przyszłą panią młodą, z pewnością chętnie weźmie udział w konkursach i zabawach przygotowanych specjalnie z myślą o tym jedynym w swoim rodzaju wieczorze. Domowe karaoke? Wspólna sesja zdjęciowa? Quiz wiedzy o przyszłym mężu? Możliwości jest sporo, a wszystko tak naprawdę zależy od naszej fantazji.

Planując organizację wieczoru panieńskiego nie można zapomnieć też o prezencie dla przyszłej pani młodej. Zawsze sprawdzi się klasyka, np. bielizna, karnet do salonu masażu czy zestaw kosmetyków. Jako element humorystyczny do prezentu można dołączyć buteleczkę wódki małpki z dopiskiem „na trudy życia małżeńskiego”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj