Kobiety różnie traktują swoje włosy. Niektóre wiedzą jak je pielęgnować i same czynnie poszukują nowinek na ten temat, inne z racji braku czasu chcą sięgnąć po sprawdzony produkt, który ma przynieść określony efekt. Dla tych, które lubią o nie dbać, naprzeciw wychodzą  współczesne technologie w połączeniu z naturalnymi składnikami. Oczyszczanie skóry głowy, masaż, wcieranie olejków, maseczek i odżywek, nie musi być zwykłą rutyną, może stać się zmysłowym rytuałem. Dobre produkty mają  piękne opakowania, ale i zapachy, które zanurzają zmysły w luksusowej przyjemności. Dobre marki, jak włoskie Davines podchodzą do swej misji holistycznie, proponują produkty, które stanowią najlepszy wybór dla klientów, przy czym zwracają uwagę na ekologię, ślad węglowy, a zatem dobro planety. Wybierając kosmetyk, ważne aby patrzeć  na jego skład i filozofię marki, z którą możemy się identyfikować.

„Efekt Fryzjera”

Każda z Pań go zna, to ten moment, kiedy po udanej wizycie u stylisty fryzur obiecuje sobie, że postara się tak dbać o włosy, żeby wyglądały tak zjawiskowo po każdym myciu. Kosmetyki dla fryzjerów, ułatwią spełnienie tych planów. Nie trudno spełnić obietnicę daną swoim włosom, jeśli na półce ma się szampon o nazwie LOVE  czy Alchemic od  Davines, bo już same nazwy działają czary. To kosmetyki, które sprawdzą się dla Pań, którym pielęgnacja włosów sprawia przyjemność i chętnie się jej poddają, ale też tym które chcą osiągnąć efekt pięknych włosów bez konieczności poświęcenia im czasu. Miło jest sobie pomyśleć, że wybrany produkt został stworzony z taką starannością, z jaką panie chciałyby, aby traktowano ich włosy.

Szampon do włosów a la carta!

Profesjonalne kosmetyki do włosów prowadzą za rękę klientki, opowiadając historie o potrzebach ich włosów, rodzaju, szepczą jak najlepiej się nimi zaopiekować, albo co zrobić, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Dzięki bogatej ofercie, jeśli znamy swoje włosy wystarczy napoić je odpowiednim nektarem, aby odżyły, mniej się, łamały, bardziej błyszczały, czy nie przetłuszczały się. Davines proponuje całe linie kosmetyków w oparciu o rodzaj włosów i efekt końcowy, wszystko podane jak na tacy. Wystarczy wybrać, czy ma się włosy kręcone, proste, grube, czy łamliwe, a profesjonalnie stworzone linie kosmetyków odpowiednio nas pokierują. To olbrzymie ułatwienie dla osób chcących aby ich włosy wyglądały i  pachniały zachwycająco, ale też aby były zdrowe, przy małym nakładzie czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here