Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski ostatni weekend spędził nad polskim morzem. Reporterce Jastrząb Post udało się porozmawiać z podróżnikiem o medialnym szumie wokół jego osoby. Jak to znosi?

Przemysław Kossakowski w ostatnim czasie stał się obiektem medialnego zainteresowania. Znany podróżnik przez trzy lata był związany z gwiazdą stacji TVN Martyną Wojciechowską. Para na początku nie mówiła publicznie o swoim uczuciu i starała się trzymać z dala od blasku fleszy. Dopiero po pewnym czasie potwierdzili oficjalnie, że są parą. Zaczęli pojawiać się razem na branżowych imprezach, a każde ich wspólne wejście na czerwony dywan było wydarzeniem dla fanów i fotoreporterów.

Zakochani tworzyli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Temu związkowi fani bardzo kibicowali, mocno trzymali kciuki za to, aby Martyna w końcu odnalazła szczęście u boku właściwego mężczyzny. Ze względu na podobną pracę i wspólne zainteresowania wydawało się, że ona i Przemek są dla siebie stworzeni. Zakochani pobrali się w październiku zeszłego roku, a niedawno okazało się, że ich małżeństwo rozpadło się zaledwie po trzech miesiącach, o czym gospodyni programu Kobieta na krańcu świata poinformowała w oficjalnym oświadczeniu.

Przemysław Kossakowski komentuje medialny szum wokół swojej osoby

Chociaż Przemek ostatnio niewiele pojawiał się w mediach, to postanowił przyjechać do Krynicy Morskiej i razem z innymi gwiazdami podjąć się ciekawego wyzwania. W miniony weekend pojawiła się  na Xiaomi Kite Cup driven by Land Rover. Jak wiadomo, prezenter nie boi się nowych wyzwań, w związku z czym postanowił spróbować swoich sił na kite-surfingu:

Jeżeli człowiek w pewnym momencie usiądzie, przestanie się ruszać, rozglądać dookoła siebie i fascynować nowymi rzeczami, to jest człowiekiem, który nie do końca żyje. Ja staram się żyć jak najdłużej, taką mam ambicję, więc dla mnie to jest rzecz podstawowa. Nowe doświadczenie, poznawanie nowych ludzi, poznawanie nowych sytuacji. Biorąc pod uwagę aurę, moje doświadczenie było ograniczone tylko do części teoretycznej. Natomiast przez godzinę byłem uczony czegoś nowego i to pokazuje, że jest to rzecz która mi się bardzo podoba i kierunek, w którym będę chciał podążać. Niestety, aura była taka, że pierwsza lekcja, pierwsze wejście do wody okazało się niemożliwe, ale liczę na to, że w najbliższym czasie uda się to naprawić. Może być to moja nowa zajawka. Bardzo mi się spodobało. Znalazłem się tutaj, żeby przyjrzeć się kitesurfingowi. Prowadzę obserwacje, to są obserwacje bardzo pouczające.

Czy Przemek jest człowiekiem morza, czy gór?

Obydwa żywioły- morze, woda, ocean i z drugiej strony góry, to jest coś, co ja traktuje jak coś równie ważnego.

Jak Przemek reaguje na zmiany?

To zależy od charakteru zmiany. Są sytuacje, które są nieprzyjemne i zostają w nas jako złe doświadczenie, niektóre są dobre więc po prostu zmiana nie ma jako takiej natury dobrej czy złej. Po prostu są różne zmiany.

Czy Przemek lubi przebywać sam ze sobą?

Ja nie mam problemu z samotnością. Robię to regularnie, więc taka świadoma decyzja.

Jakie plany na najbliższą przyszłość ma Przemek?

W tej chwili skończyliśmy zdjęcia do trzeciego sezonu Down The Road i za nami jest ta cała posprodukcyjna sytuacja, w związku z tym zaraz wracam do Warszawy i biorę się do roboty. W tej chwili pracujemy też nad nieprawdopodobnym projektem, ale jeszcze nie mogę o nim mówić

Czy to prawda, że Przemek ostatnie tygodnie spędził na Podlasiu?

Nie. Bardzo dawno nie byłem na Podlasiu. Mam za dużo pracy. Byłem tam ostatnio zimą.

Jak reaguje na medialny szum, który co jakiś czas pojawia się w jego życiu? Czy lubi tak duże zainteresowanie swoją osobą?

Nie za bardzo. Jestem fanem spokoju. Pobyt w dużej grupie ludzi jest dla mnie też obciążeniem, ja sobie muszę potem odpocząć. Nagłówków też nie czytam. Traktuje to jako kwestię higieny psychicznej i duchowej.

Całość rozmowy w materiale wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj