Omenaa Mensah, Rafał Brzoska

Rafał Brzoska podczas wywiadu rozgadał się na temat Omeny. Zdradził, co go w niej zauroczyło. Zrobiło się bardzo romantycznie!

Omenaa Mensah od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawanych prezenterek telewizyjnych. Odkąd pierwszy  raz pojawiła się w telewizji, nie przestaje zachwycać nie tylko swoim profesjonalizmem, ale także swoją urodą. Przez prawie 20 lat swojej obecności na szklanym ekranie poprowadziła kilka świetnie przyjętych programów.

Gwiazda TVN jest bardzo ambitną i zapracowaną kobietą. Nie przeszkodziło jej to jednak ułożyć sobie życia prywatnego i spełnić się w roli żony i matki. Jej starsza córka Vanessa w tym roku skończyła już 18 lat. Natomiast synek prezenterki, Vincent, ma zaledwie trzy latka. Jest on owocem jej związku z przedsiębiorcą Rafałem Brzoską. Zakochani w zeszłym roku zdecydowali się na ślub.

Rafał Brzoska: o związku z Omenaą

Rafał Brzoska w swoim pierwszym wywiadzie wyznał reporterce Jastrząb Post, co zauroczyło go w Omenie. Słuchając jego słów, można się rozmarzyć. To było naprawdę romantyczne wyznanie:

Wszystko. Absolutnie wszystko i wiem, że to może brzmieć bardzo trywialnie, ale w momencie w którym się pierwszy raz spotkaliśmy, to była taka wchodząca aura do pomieszczenia, w którym wtedy siedziałem i po prostu odjęło mi mowę. A później jak zaczęliśmy rozmawiać, to w wielu obszarach widzieliśmy wspólny punkt widzenia.

Jak się okazało, Rafał dostrzegł w Omenie nie tylko piękno zewnętrzne, ale także to wewnętrzne:

Ta wydawałoby się piękna powierzchowność okazała się być jeszcze piękniejsza wewnątrz, więc potem to już było naprawdę z górki.

To naprawdę piękne słowa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj