Rafał Brzozowski o The Voice of Poland

W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia na temat tego, że  Rafał Brzozowski może być jednym z kandydatów na fotel trenera w The Voice of Poland. Co mówi na ten temat sam zainteresowany?

Rafał Brzozowski do show-biznesu wdarł się z impetem. Muzyk dał się zapamiętać fanom, odkąd pierwszy raz pojawił się na castingach do The Voice of Poland. Wystąpił w pierwszej edycji programu, w którym trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego. Ostatecznie odpadł tuż przed ścisłym finałem, jednak nie przeszkodziło mu to w podboju muzycznego rynku i zrobieniu wielkiej kariery.

Od tamtej pory minęło już 10 lat, a w tym czasie Rafałowi udało się wydać aż 5 studyjnych albumów, na których pojawiło się wiele hitów. Muzyk związał się na stałe z Telewizją Polską i świetnie sprawdza się nie tylko w roli wokalisty, ale także prowadzącego najpopularniejsze programy. Został gospodarzem teleturnieju Koło Fortuny oraz The Voice Senior.

Czy Rafał Brzozowski zostanie jurorem w The Voice of Poland?

W kolorowej prasie pojawiły się ostatnio informacje, że z fotelem trenera w kolejnej edycji The Voice of Poland pożegna się Michał Szpak. Jako jego następca natychmiast został wytypowany Rafał Brzozowski.

Wokalista ma ostatnio bardzo napięty grafik, nie tylko cały czas pracuje, ale także przygotowuje się do występu w Konkursie Eurowizji. W rozmowie z Jastrząb Post zdradził, czy widzi siebie w roli jurora wokalnego show, w którym sam występował.

Na ten temat nic nie wiem, nie mogę się wypowiadać, bo teraz skupiam się na Eurowizji.

Rafał nie ukrywa, że jestem fanem The Voice of Poland:

Oczywiście, że lubię. Prowadzę The Voice Senior i to jest fantastyczna przygoda. Znam dobrze ten program, natomiast teraz nie wiem w ogóle o co chodzi, jestem skupiony na Eurowizji i tym się zajmuję.

Śmiało można przyznać, że oficjalny komentarz Rafała szybko nie uciszy plotek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj