Rafał Grabias

Dagmara Kaźmierska znika z Królowych życia. Rafał Grabias tylko dla Jastrząb Post skomentował zmiany w show, którego niegdyś był gwiazdą.

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn występowali w Królowych życia przez osiem sezonów. Przygodę z show zakończyli na własne życzenie. Wraz z ostatnim klapsem na planie spakowali manatki i przeprowadzili się do Warszawy, gdzie skupili się na odcinaniu kuponów od popularności. Brylowali na salonach, udzielali wywiadów i rozkręcali wspólny biznes futrzany. Niespełna rok po odejściu z hitu TTV ogłosili rozstanie. Była to tak samo sensacyjna wiadomość, jak ostatnia o Dagmarze Kaźmierskiej.

Rafał Grabias o odejściu Dagmary Kaźmierskiej z Królowych Życia

Celebrytka już dawno temu stała się ikoną wielkiego hitu TTV. Ostatnio jednak fanów zaniepokoiły słowa, które powiedziała podczas swojej wizyty w Dzień Dobry TVN. Zdradziła tam, że myśli o przeprowadzce do Egiptu. Chociaż zapewniła, że nie stanie się to z dnia na dzień, to już poczyniła pewne kroki, by rozkręcić własny biznes nad Nilem.

Kupiła piękną łódź i ogromny dom, w którym pomieści wielu turystów. Rafał Grabias w rozmowie z Jastrząb Post powiedział, co jego zdaniem czeka program Królowe życia po zniknięciu Dagmary. Autor vloga Ciotka na działce uważa, że zniknięcie Kaźmierskiej wiąże się z zakończeniem całego widowiska:

Nie sądzę, żeby odeszła. To jest główny trzon tego, główny budulec. Więc jakby Dagmara opuściła program, to już nie będzie Królowych Życia.

Rafał nie ukrywa, że w programie chętnie zobaczyłby swojego byłego partnera z jego nowym ukochanym:

Ja z Gabrielem zakończyliśmy projekt, ale mam nadzieję, że zobaczę Gabriela z nowym partnerem w Królowych Życia. Był taki pomysł, żeby panowie wystąpili, więc mam nadzieję, że we wrześniu będę ich oglądał na ekranie.

Czy odejście Dagmary wiąże się z zakończeniem Królowych życia?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj