Rafał i Gabriel o roli Dagmary w Pętli

Rafał i Gabriel pojawili się razem na premierze filmu Pętla, w którym jedną z ról zagrała Dagmara Kaźmierska. Jak oceniają jej debiut aktorski?

We wtorkowy wieczór swoją premierę miał nowy film Patyka Vegi pt. Pętla. Reżyser po raz kolejny próbuje pokazać kulisy największych afer w Polsce. Tym razem pod lupę wziął tzw. aferę podkarpacką. W główną rolę wcielił się Antoni Królikowski. W produkcji wystąpili też Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Tym razem w obsadzie znalazło się również miejsce dla Dagmary Kaźmierskiej. Jak sobie poradziła?

Rafał i Gabriel o roli Dagmary Kaźmierskiej w filmie Pętla

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej charyzmatycznych bohaterek programu Królowe Życia. Widzowie natychmiast pokochali ją za optymizm i ogromną radość życia. Uczestniczka widowiska nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Chętnie chwali się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Materiał na gwiazdę filmową dostrzegł w niej Patryk Vega i powierzył jedną z ról w swoim najnowszym filmie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post jej występ na dużym ekranie ocenili Rafał i Gabriel, którzy również byli bohaterami popularnego show TTV.

Panowie pochwalili Dagmarę za grę aktorską, ale ubolewają nad długością jej wątku i jego zakończeniem.

Rolę miała fantastyczną. Bardzo fajnie sobie z tym poradziła. Rola niezbyt długa, ponieważ miała dokonać pewnej transakcji, a gdy jej dokonała to ją brzydko mówiąc sprzątnęli. Szkoda. Ale uważamy, że Dagmara bardzo dobrze sobie poradziła.

Czy udało im się porozmawiać z Dagmarą podczas uroczystej gali?

Jak to bywa na premierzy- dużo ludzi i głośno. Wszyscy chcieli się dopchać do naszej królowej, więc przywitaliśmy się, zamieniliśmy dwa zdania, bo na więcej nie było czasu. Pozytywnie.

Jesteście fanami Dagmary?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here