Strona główna Pozostałe Znani geje wymyślili stylizacje dla Agaty Dudy. Mówią o całkowej metamorfozie. W...

Znani geje wymyślili stylizacje dla Agaty Dudy. Mówią o całkowej metamorfozie. W czym ją widzą?

Rafał i Gabriel o stylu Agaty Dudy

Gabriel i Rafał z programu Królowe życia uwielbiają modę, która jest nie tylko ich pasją, ale także podstawowym źródłem dochodu. Chętnie w kwestiach ubioru doradzaliby Pierwszej Damie i jej córkę. W jakich stylizacjach by ją widzieli?

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, pojawiając się w programie Królowe życia, zyskali ogromną grupę fanów. Sympatię widzów zaskarbili sobie optymistycznym podejściem do życia i sympatycznym usposobieniem. Znani są także ze swojego zamiłowania do mody. Ich stroje cechują przede wszystkim kolory i nietypowe połączenia materiałów. Słynni geje to zdecydowanie barwne ptaki polskiego show-biznesu. Na co dzień pracują m.in. z rodziną Martyniuków.

Gabriel Sewery i Rafał Grabias o stylizacjach Pierwszej Damy i jej córki

Agata Duda w opinii wielu krytyków mody ma bardzo dobre wyczucie stylu. Żona polskiego prezydenta zazwyczaj spotyka się z komplementami dotyczącymi swojego ubioru podczas wszystkich oficjalnych wydarzeń. Pojawiły się nawet opinie, że swoimi stylizacjami mogłaby przyćmić Melanię Trump – najbardziej stylową Pierwszą Damę na świecie.

Rafał i Gabriel mają nieco odmienną wizję tego, jak powinna się ubierać Agata Duda. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradzili, w jakich stylizacjach najchętniej by ją widzieli.

Na pewno podjąłbym się stylizowania Pierwszej Damy. Zaproponowałbym jej całkowitą metamorfozę – powiedział Gabriel Seweryn.

Rafał dodał:

Ludzie często szydzą, zważając na opcję polityczną, a tutaj opcja polityczna w ogóle nie ma znaczenia. Pierwsza Dama jest Pierwszą Damą, dla każdego projektanta jest to marzenie, aby ubrać Pierwszą Damę. My też byśmy ubrali. Znając Gabriela, to zapewne Pierwszą Damę chciałby ubrać w skóry.

Jednak Gabriel ma inny pomysł na stylizację Agaty Dudy:

Nie do końca. Pierwszej Damie na pewno potrzebne jest futro, piękny szal, kostiumy, garsonki, marynarki, żakiety, płaszcze. Wszystko jest potrzebne. Wzorowałbym się na Królowej Anglii, bo nosi ona bardzo wyraziste stylizacje.

Rafał postawiłby na kolor:

Wprowadziłbym troszkę koloru. Myślę, że tutaj kolorystyka jest bardzo zachowawcza. Oczywiście, ona powinna być zachowawcza, ale pobawiłbym się bardziej kolorem. Wzorowałbym się na Pierwszej Damie Ameryki.

A co ze stylem Kingi Dudy?

Kinga jest bardzo młodą osobą, więc tutaj ten gust i smak ciągle nabierają szlifu. Ale też ściągnałbym jej te żakiety i bardziej ją odmłodził.

Agata Duda odpowie na zaproszenie słynnej pary gejów? Na pewno byłby to ciekawy mariaż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here