Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk wzięła udział w programie Azja Express. Jak wspomina ten czas? Czy utrzymuje kontakt z innymi uczestnikami, których wtedy poznała?

Renata Kaczoruk, chociaż od wielu lat jest związana z modelingiem, na swoim koncie ma też występy przed kamerą. W 2008 roku ze swoją siostrą bliźniaczką wystąpiła w serialu Polsat Pierwsza miłość. Wcieliły się w siostry, z którymi romansował jeden z głównych bohaterów, Artur Kulczyński. Kaczoruk zagrała też w jednym odcinku serialu Sąd rodzinny oraz w filmie Miłość na wybiegu. 

Renata w 2018 roku wzięła udział w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Była też jedną z uczestniczek programu Azja Express, w którym partnerowała jej Weronika Budziło.

Renata Kaczoruk o programie Azja Express. Czy ma kontakt z uczestnikami?

Kaczoruk na temat udziału w programie Azja Express wypowiedziała się w rozmowie z Jastrząb Post. Powiedziała, że zamknęła ten temat i to doświadczenie po to, by jak najwięcej się z niego nauczyć. Powiedziała, że był to dla niej trudny czas, ponieważ nie pochodzi z rodziny, która wsparłaby ją finansowo:

Zdecydowanie zamknęłam ten etap. Fajnie jest przeżyć coś tak, żeby mieć z tego wnioski. Ja tego nie unikałam. Wykorzystałam ten czas. Wykorzystałam to doświadczenie, aby się jak najwięcej z tego nauczyć. Dla mnie paradoksalnie był to trudny czas, bo zawsze były inne priorytety, zawsze musiałam siebie utrzymać, nie mogłam liczyć na swoją rodzinę. Nie pochodzę z rodziny, która mogłaby mnie supportować w jakikolwiek sposób. Jestem niezależna i priorytetem było dla mnie zawsze przetrwanie, utrzymanie siebie, ale bez ryzyka. A to był tak silny bodziec, że postawiłam na to, co jest moją pasją.

Dodała, że z udziału w programie wyciągnęła cenne wnioski:

To, że mówię, że skupiam się na przyszłości, to nie jest tak, że ja zapominam o przeszłości. Ja z przeszłości wykorzystuję wiele lekcji i mało tego – mój organizm, moje ciało, moja głowa przechowuje te historie bardzo głęboko. I nad tymi historiami trzeba pracować, bo to nas tworzy. Jestem sklejona z mojej przeszłości, ale też z przyszłości. Z tego, jak myślę o przyszłości.

Renata Kaczoruk zdradziła, że ma kontakt z pozostałymi uczestnikami. Nie są oni jednak jej przyjaciółmi:

Wbrew temu, co wtedy się mówiło, to nie była paczka przyjaciół. My mamy ze sobą kontakt, lubię wiele z tych osób, utrzymuje z nimi kontakt. Ze wszystkimi mam dobre relacje. Niektóre są neutralne, niektóre są sympatyczne, ale to nie jest paczka moich przyjaciół. Mam to szczęście, że większość moich przyjaciół pozostaje poza zainteresowaniem mediów.

Oglądaliście program Azja Express?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj