Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk pierwszy raz opowiedziała o tym, jak poznała Kubę Wojewódzkiego. Czy wiedziała, że dziennikarz jest znany? Jak wpłynęło to na jej karierę?

Renata Kaczoruk od lat jest związana z modelingiem. Pierwsze kroki w branży stawiała jako czternastolatka. Brała udział w pokazach mody światowych projektantów i domów mody takich jak m.in. Giorgio Armani, Yōji Yamamoto oraz Céline. Na swoim koncie ma też współpracę z polskimi twórcami takimi jak m.in. Łukasz Jemioł, Joanna Klimas i Lidia Kalita.

Popularność w Polsce przyniósł jej związek z Kubą Wojewódzkim, z którym rozstała się w 2018 roku. Pomimo tego do dziś utrzymują koleżeńskie relacje.

Renata Kaczoruk o poznaniu Kuby Wojewódzkiego

Renata Kaczoruk w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o początkach jej relacji z Kubą Wojewódzkim. Ujawniła, że zanim poznała dziennikarza, mieszkała w Los Angeles. W jej domu nie było ani telewizora, ani radia. Nie miała pojęcia, jak znany jest dziennikarz:

Ja nigdy nie mówiłam o tym publicznie. Zanim poznałam Kubę byłam w LA. Wychowałam się w domu, w którym nie było ani telewizora, ani radia. Było tylko radio katolickie, które słuchałam aktywnie i wiernie. Nie było gazet. W moim domu nie było w ogóle tych treści. Telewizor widziałam u babci i nie miałam pojęcia, kim jest Kuba Wojewódzki. Wiedziałam tylko i wyłącznie tyle, że był w jakimś programie Idol którego ja nigdy nie widziałam.

Kaczoruk dodała, że z królem TVN poznali się przez przypadek. Najpierw się ze sobą przyjaźnili, potem pojawił się moment, że media zaczęły ich traktować jak parę, zanim tak naprawdę zaczęli swój związek. Gdy media prosiły ją o komentarz w tej sprawie, unikała odpowiedzi:

To było kompletnie przypadkowe poznanie. Najpierw długa relacja przyjacielska. Pojawił się moment, w którym zaczęto nas postrzegać jako parę. Zanim my zostaliśmy parą to już to gdzieś wyciekło. Właściwie ja zupełnie w tym nie uczestniczyłam. Na początku naraziłam się mediom, że gdy ktoś do mnie dzwonił, to mówiłam, że nie rozmawiam o prywatnych sprawach, bo wiedziałam, że to nie dotyczy mnie. Wiedziałam, że to było zainteresowanie wokół Kuby. Nie szukałam atencji, nie wiedziałam, z czym ona się je. Nie próbowałam nawet reagować na nią. Pojawiły się artykuły, które były kompletnie z dupy. Do mnie docierały przez znajomych jakieś treści, ale oni raczej nie są zagłębieni w media i nie podchodzili do tego z ekscytacją.

Była partnerka Wojewódzkiego dodała, że przez zainteresowanie mediów musiała zmienić pracę. Pracowała z europosłem Michałem Bonim, a gdy zaczęła udzielać wywiadów związanych ze sprawami zawodowymi, dość często poruszano w nich prywatne tematy. Renata Kaczoruk średnio sobie z tym radziła:

Dopiero zaczęłam się z tym mierzyć naprawdę, kiedy zaczęło mi to przeszkadzać w mojej pracy. Pracowałam wtedy z europosłem Michałem Bonim, latałam do Europarlamentu do Brukseli i założyłam Girls in Tech. Zauważyłam potrzebę wspierania kobiet w tym obszarze w Polsce. Pojawiłam się z tym w Dzień Dobry TVN, Onet rano. Takich mediach. Wypowiadanie się w nich zostało odczytane jako przyjęcie do mojego świata osobistego, prywatnego. Ja sobie z tym średnio radziłam i nie wiedziałam, jak reagować. Nie byłam w stanie już pracować z takimi poważnymi osobami, jak minister Boni bo po prostu się tego wstydziłam.

Całość rozmowy materiale wideo.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here