Strona główna Pozostałe Robert Janowski o wpisach żony, w których krytykuje TVP: „Jest ostra, nie...

Robert Janowski o wpisach żony, w których krytykuje TVP: „Jest ostra, nie bierze jeńców” [WIDEO]

Robert Janowski, Monika Janowska

Monika Janowska jest bardzo aktywna w social mediach i zdecydowanie nie boi się wyrażać swojego zdania. Żona gwiazdy nie boi się żadnej krytyki. Jest z niej dumny?

Już od dawna wiadomo, że Robert Janowski nie chce utożsamiać się z działalnością Telewizji Publicznej. Muzyk przez ponad dwie dekady prowadził show Jaka to melodia?. Niestety już kilka miesięcy przed podjęciem trudnej decyzji o odejściu z pracy, nie mógł porozumieć się ze swoimi przełożonymi. Gospodarz programu nie zgodził się na proponowane warunki współpracy i znaczące zmiany w jego formule. Z działaniami TVP nie zgadza się również jego żona, co postanowiła wyrazić publicznie nie raz i nie dwa.

Robert Janowski o postach swojej żony krytykującej TVP

Robert Janowski nigdy nie ukrywał, że drogi jego i Telewizji Publicznej na zawsze się rozeszły. Swojego rozczarowania tym, co dzieje się w TVP nie ukrywa jego żona – Monika. Kobieta, publikując posty na Facebooku, nie przebiera w słowach. Żona gwiazdy w jednym z ostatnich wpisów, nie bojąc się żadnej krytyki, otwarcie przyznała, co myśli. Co na to aktor?

Moja żona pisze sobie na Facebooku co chce. Jest ostra, bardzo mi się to podoba. Nie bierze jeńców, to też świadczy o tym, że ma charakterek. Cenię ją i bardzo podziwiam za to, że fajnie pisze. Bardzo mi się podoba ten styl.

Robert nie ukrywa, że niektórym brakuje odwagi do wyrażania własnych opinii.

Podoba mi się też to, że ma odwagę. Bo tej odwagi na co dzień nam trochę brakuje. Nie wszyscy mówią to, co chcieliby powiedzieć np. przed kamerą. Chociażby na temat telewizji.

Zgadzacie się  z jego opinią?

Zobacz także: Monika Janowska uderza w czołowe gwiazdy TVP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here