Roksana Węgiel o aktorstwie

Roksana Węgiel nie ukrywa, że oprócz śpiewu interesuję ją także świat kina. Młoda gwiazda ma już swoje plany w tym temacie. W jakim filmie najchętniej by się widziała?

Roksana Węgiel, gdy tylko pojawiła się na przesłuchaniach w ciemno w The Voice Kids, z miejsca podbiła serca jurorów. Swoim wykonaniem piosenki Halo z repertuaru Beyonce odwróciła wszystkie czerwone fotele. Już wtedy było wiadomo, że o tej młodej dziewczynie będzie bardzo głośno.

Roksana Węgiel aktorką? Gwiazda o propozycjach ze świata filmu

Roxie zrobiła zawrotną karierę i szybko zyskała sporą grupę fanów. Zarówno tych młodszych, jak i starszych. Pomimo młodego wieku dostała mnóstwo nowych propozycji współpracy. Nastoletnia wokalistka właśnie postawiła pierwsze kroki w filmowym świecie. Chociaż jeszcze nie została aktorką, to ma już za sobą debiut w dubbingu.

Roksana użyczyła głosu głównej bohaterce filmu Tajemniczy Ogród. Nagrała także piosenkę promującą tę produkcję. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy marzy również o karierze aktorki.

Można to połączyć. W musicalu na przykład. Może w moim życiu jakiś musical się pojawi.

Jak się okazało Roxie otrzymywała już propozycję zagrania w filmach i serialach. Niestety, nie miała czasu na nowe wyzwania zawodowe.

Było kilka propozycji do filmów, do seriali. Ale to było jeszcze przed pandemią. Byłam bardzo zajęta, nie miałam czasu w ogóle na żadne nowe projekty. Ale może kiedyś. Myślę, że co ma wisieć nie utonie i jak mam zagrać w filmie, to w nim kiedyś zagram. Nie ukrywam, że bym chciała. Widziałabym się może w jakimś kryminalnym. Chciałabym też zagrać w muzycznym filmie.

Roksanie marzy się rola w filmie biograficznym. Chętnie wcieliłaby się w jedną z wielkich gwiazd. Nie ukrywa też, że jej historia to idealny scenariusz na kinowy hit.

Podobają mi się bardzo biografie gwiazd, np. Bohemian Rhapshody, gdzie jest historia Freddie’ego Mercury’ego. Ale jakbym się miała decydować na taką produkcję, to na pewno za kilka lat, bo na razie jeszcze nie mam za dużo doświadczenia. Chociaż nawet z tych dwóch lat dałoby się zrobić fajny film, ale jeszcze poczekam na taką produkcję.

Przypomnijmy, że Roksana ma już na swoim koncie jedną rolę, która odbiła się szerokim echem. Idolka nastolatek zagrała w filmie o depresji. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj