Strona główna Pozostałe Roksana Węgiel po burzliwym rozstaniu znalazła nową miłość? Gwiazda bardzo szczerze o...

Roksana Węgiel po burzliwym rozstaniu znalazła nową miłość? Gwiazda bardzo szczerze o swoim życiu uczuciowym

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel ma chłopaka? Nastoletnia gwiazda zdradziła, czy jest zakochana. Spotyka się z kimś, od kiedy rozstała się z Danielem z Białorusi?

Polska na Eurowizji Junior zadebiutowała w 2003 roku. Wówczas reprezentowała nas Kasia Żurawik, która z Kopenhagi wróciła z ostatnim miejscem. Taki sam wynik rok później powtórzył zespół KWADro. Dwa nie najlepsze rezultaty z rzędu sprawiły, że wycofaliśmy się z popularnego konkursu na 13 lat. Do gry powróciliśmy dopiero w 2016 roku, ale to dwa lata później cały kraj oszalał na punkcie dziecięcej Eurowizji, a to za sprawą historycznego zwycięstwa Roksany Węgiel.

Nastoletnia zwyciężczyni The Voice Kids doprowadziła Polskę na sam szczyt. Po zsumowaniu głosów od jury i widzów zajęła pierwsze miejsce. Spektakularne zwycięstwo otworzyło przed nią drzwi do wielkiej kariery. W Mińsku, gdzie odbywała się Eurowizja Junior, Roxie wygrała nie tylko cenne Grand Prix, ale także poznała swojego pierwszego chłopaka.

Życie prywatne Roksany Węgiel. Związek z Danielem z Białorusi

Serce Polki skradł Białorusin – Daniel Yastremski, który rywalizował z nią o punkty w trakcie konkursu. Jego prezentacja nie zyskała jednak większego uznania. Ostatecznie młody wokalista zajął 11. miejsce. Po konkursie przez pół roku utrzymywał, że jest w związku z Roksaną, która niechętnie komentowała ten temat.

Rozstanie Roksany i Daniela odbiło się szerokim echem w polskich mediach, a wszystko za sprawą wiadomości, których treść upublicznił Yastremski. Nie tylko wyznał, że nie jest już z polską gwiazdą, ale też wygadał kilka sekretów z ich krótkiej relacji.

Zostaniemy przyjaciółmi (…) Rozstaliśmy się z powodu braku czasu. Roxy nie ma czasu na związek, bo on by jej przeszkadzał, dlatego podjęliśmy taką decyzję o rozstaniu – oznajmił załamany nastolatek.

Roksana po rozstaniu skupiła się na pracy – wydała świetnie przyjętą płytę, ruszyła w trasę koncertową i zrealizowała kilka dużych kontraktów reklamowych. Artystka uznała, że na razie nie w głowie jej miłość.

Mam dopiero 14 lat. Myślę, że na pewno w moim życiu pojawi się ktoś taki, z kim będę mogła związać swoje życie, ale jeszcze mam na to czas, więc nie myślę o tym na razie – mówiła Jastrząb Post w sierpiniu 2019.

Czy Roksana Węgiel ma chłopaka?

Po intensywnym czasie Roxie zdecydowała się usunąć w cień. W czasie pandemii skupiła się na nauce. Jej przerwa od show-biznesu trwała do października, kiedy to piosenkarka powróciła na salony, promując film Tajemniczy ogród, do którego nagrała piosenkę przewodnią. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy ma chłopaka.

Nie. Nie ma nikogo takiego. Ja teraz dużo czasu spędzam z rodziną – skwitowała bardzo konkretnie.

Z kolei w wywiadzie dla Pomponika zaznaczyła, że nie utrzymuje już relacji ze swoim byłym partnerem. Rozmowę na temat ich związku ucięła wymownym uśmiechem.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here