Roksana Węgiel o Ali Tracz

W tym roku podczas konkursu Eurowzji Junior nasz kraj będzie reprezentowała urocza 10-latka. Roksana Węgiel dała jej kilka rad przed naszą kamerą. Jak podoba jej się muzyka Ali?

Roksana Węgiel podczas konkursu Eurowizja Junior, który odbywał się dwa lata temu w Mińsku, zdobyła historyczne zwycięstwo dla Polski. Tym samym kolejne zmagania dziecięcych wokalistów odbyły się w Gliwicach. Jej wielki sukces po raz kolejny udało się powtórzyć Viki Gabor, która podczas zeszłorocznego finału była bezkonkurencyjna.

Roksana Węgiel ostrzega Alę Tracz przed show-biznesem i ocenia jej szanse na Eurowizji Junior 2020

Roxie podczas konkursu Eurowizji Junior wystąpiła z utworem Anyone I Want to Be, który pierwotnie został napisany dla Rity Ory. Talent młodej piosenkarki i chwytliwa piosenka wpadły w ucho nie tylko jury, ale także widzom. Czy jej sukces powtórzy Alicja Tracz? 10-latka podczas tegorocznego konkursu w Warszawie zaprezentuje utwór I’ll Be Standing.

Jakie rady dla Ali ma Roksana? Na co powinna uważać w show-biznesie? O to zapytała ją nasza reporterka.

Nie wiedziałam, że ona ma 10 lat. Jest taka słodka. Myślałam, że jest starsza. Pięknie wygląda, piękna dziewczynka i ogromnie utalentowana. Niech będzie sobą. Żeby się nie dała pochłonąć temu show-biznesowi po prostu. Będzie wokół niej teraz dużo doradców, osób, które będą chciały ją wziąć pod swoje skrzydła. Żeby uważała też na ludzi.

Czy mamy szansę po raz trzeci wygrać Eurowizję Junior?

Byłoby świetnie. Myślę, że mamy szansę. Jeśli Polacy okażą takie wsparcie jak w zeszłym roku i dwa lata temu. Ja trzymam kciuki.  Piosenka ogromnie przypadła mi do gustu. Bardzo fajna. Fajnie, że Ala mogła współpracować z Gromee’m, super nutka, kozacka. Ja życzę Ali, żeby zaśpiewała tak prosto z serca. Myślę, że będzie pięknie. Zachwyciła mnie swoim występem.

Jak oceniacie nasze szanse na tegorocznej Eurowizji?

Alicja Tracz z I’ll Be Standing:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj