Ronnie Ferrari o partnerce

Ronnie Ferrari zdecydował się na odważny krok w swoim życiu. Poprosił swoją partnerkę o rękę. Jak wyglądały jego oświadczyny?

Ronnie Ferrari to tak naprawdę Hubert Kacperski. Urodził się 19 września 1999 roku. Pochodzi z Włocławka. Obecnie mieszka w Gdyni, gdzie uczy się w Wyższej Szkole Bankowej. Jest autorem znanej wszystkim piosenki Ona by tak chciała, która w mig podbiła serca słuchaczy na YouTubie. W niespełna rok osiągnęła ponad 180 milionów wyświetleń.

Ronnie Ferrai oświadczył się ukochanej

Zapewne wiele z fanek zadawało sobie pytanie, czy serce gwiazdora młodego pokolenia jest zajęte? Okazuje się, że tak. Na swoim Instagramie Ronnie regularnie zamieszcza zdjęcia z dziewczyną. Jego wybranką jest Zuzanna Darga. Tworzą bardzo dobraną parę, w związku z czym Hubert zdecydował się na poważny krok w swoim życiu. Oświadczył się swojej partnerce. Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać, jak wyglądały zaręczyny.

W najbardziej nieoczekiwany sposób. Miałem spotkanie w Rivierze w Gdyni. Spojrzałem na osoby, z którymi miałem spotkanie i stwierdziłem, że w sumie to bym się dzisiaj oświadczył. I oświadczyłem się – wszedłem do domu, zacząłem jej mówić, że jest fantastyczna, powiedziałem jej, dlaczego jest fantastyczna. Dlaczego mi pomaga, że nie spotkałem nikogo takiego w życiu. Musiałem klęknąć. Udało się. Wydaje mi się, że zasłużyłem sobie na miano dobrego, przyszłego męża.

Czym zajmuje się wybranka Ronniego?

Ona musi być w tej branży, bo ja przychodzę do domu i mówię jej, jaka ta branża jest fatalna. Tak więc to działa w ten sposób. Pomaga mi księgowo. Tworzymy team w życiu i pracy, uważam, że to nie jest najlepsze, ale na razie się dogadujemy. Jak będziemy się kłócić, to przy kolejnym wywiadzie będę dzwonił i powiem, że się kłócimy.

Trzymamy kciuki za związek Ronniego i Zuzanny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj