Wróżbita Maciej o Rozenek cudnie chudnie

Rozenek cudnie chudnie to nowość w ramówce TVN Style. Czy program Małgorzaty Rozenek odniesie sukces? Jak zostanie przyjęty przez widzów? Z odpowiedzią przyszedł Wróżbita Maciej.

1 lutego na antenie TVN Style swoją wielką premierę będzie miał długo zapowiadany program Małgorzaty Rozenek o odchudzaniu. Gwiazda pokaże kobietom, jak wyglądała jej walka o perfekcyjną sylwetkę po trzecim porodzie. 42-latka przetestuje sposoby na szybkie gubienie kilogramów i odpowie na pytania, czy są one skuteczne.

Rozenek cudnie chudnie będzie hitem czy kitem? Wróżbita Maciej ocenia

Rozenek cudnie chudnie jeszcze nie zadebiutowało na antenie, a już budzi skrajne emocje wśród internautów. Jedni twierdzą, że szykuje się hit wiosny, inni są zdania, że może to być najsłabsza produkcja z udziałem Rozenek w jej dorobku. Kto ma rację? Czy nowy format Małgorzaty zostanie przyjęty bez większego entuzjazmu? O to reporterka Jastrząb Post zapytała Wróżbitę Macieja.

Bliźniak zodiakalny w astrologii oznacza to, że ten ktoś ma zdolności medialne. Radiowe, telewizyjne, dziennikarskie. Obojętnie jakie. W każdym razie, jeśli Małgorzata jest urodzona 1 czerwca, to jest naprawdę perfekcyjna. Pamiętamy jej pierwszy program Perfekcyjna Pani Domu. Ja uważam, że to słowo perfekcyjna może Gosia wymyśliła, ale nawet jeżeli nie wymyśliła, to jest to idealnie pasujące słowo do niej. Ponieważ ona jak coś robi, to robi najlepiej jak potrafi. Absolutnie nie można jej zarzucić lenistwa, ani pójścia na skróty.

Ekspert od numerologii i tarota jest przekonany, że programem Rozenek będzie na wysokim poziomie. Z jego słów wynika, że o odpowiednią promocję i rozgłos wokół show zadba sama Małgorzata:

Czy ten program będzie świetny? Uważam, że będzie na pewno bardzo dobry. A ona zrobi wszystko, aby ten program był jednym z najlepszych programów.

Zwiastun Rozenek cudnie chudnie zobaczycie tutaj, a poniżej cała rozmowa z Wróżbitą Maciejem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj