Strona główna Pozostałe Sanah przekształca smutek i ból w przeboje: „Jak jestem smutna, to komponuję”....

Sanah przekształca smutek i ból w przeboje: „Jak jestem smutna, to komponuję”. A co sprawia jej radość?

Sanah

Sanah znana jest ze swoich hitów, które w większości należą do utworów smutnych. Dlaczego gwiazda tworzy piosenki w tym klimacie? Czy jest coś, co sprawia jej radość?

Sanah to młoda piosenkarka, której hity kojarzy wielu z nas. Jest obecnie uważana za jedną z najbardziej obiecujących gwiazd polskiej sceny muzycznej. W maju tego roku jej fani mieli okazję usłyszeć piosenki z jej debiutanckiej płyty Królowa dram, które natychmiast podbiły listy przebojów.

Artystka nie spoczęła na laurach i postanowiła działać dalej. Niedawno w Dzień Dobry Wakacje mieliśmy okazję usłyszeć jej najnowszy singiel zatytułowany No sory, utrzymany w nastrojowych tonach. Jej kolejny album ma mieć premierę zimą.

Dlaczego Sanah tworzy tylko smutne utwory?

Wśród utworów Sanach ciężko znaleźć kawałki dynamiczne i szybkie. Artystka zdecydowanie lepiej czuje się w spokojnym repertuarze. Reporterka Jastrząb Post postanowiła dowiedzieć się, dlaczego gwiazda stawia głównie na smutne utwory?

Ja jestem smutasem. Wczoraj jak jechałam busem przepłakałam całą drogę. Dlatego też napisałam dzisiaj nową piosenkę. Jak jestem smutna, to najczęściej komponuję. Jak mam więcej czasu, to wtedy komponuję, a ostatnio jest go strasznie mało i jest mi ciężej. Dziś jak wstałam rano, to uznałam, że ten smutek trzeba przekształcić w muzykę i usiadłam sobie do pianina. Komponowałam. Tego mi brakowało ostatnio.

Co sprawia jej radość?

Lubię, jak ktoś mnie pochwali. Ktoś, z czyją opinią się liczę i jak to jest szczere. Gdy ktoś ważny powie mi, że było dobrze. Powie, co muszę poprawić, ale jednocześnie wspomni, że idę do przodu, To jest super, bo czuję wtedy satysfakcję.

Lubicie muzykę, którą tworzy Sanah?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here