Sandra Kubicka o siostrze

Sandra Kubicka ma młodszą siostrę przyrodnią, o której opowiedziała Jastrząb Post. Wie o niej całkiem sporo, choć nigdy się jeszcze nie spotkały. Wkrótce się to zmieni.

Sandra Kubicka jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek. W dzieciństwie wyemigrowała do Ameryki, gdzie rozpoczęła swoją wielką karierę w modelingu. Po kilku latach okazało się, że jej uroda przypadła do gustu wielu osobom z branży, a ona została jedną z najbardziej wziętych Słowianek w branży. Jej twarz wielokrotnie zdobiła okładki poczytnych magazynów, a Kubicka regularnie uczestniczyła w pokazach mody.

Wydawać by się mogło, że jej życie jest idealne, jednak nie zawsze takie było. Modelka ma za sobą trudne dzieciństwo, o czym niejednokrotnie wspominała w wywiadach. Dopiero po latach przyznała się, że ma młodszą siostrę.

Sandra Kubicka ma młodszą siostrę. Jak wyglądają ich relacje?

Kubicka w dzieciństwie była wychowywana przez babcię, ponieważ gdy miała siedem lat, jej matka wyjechała do pracy w Stanach Zjednoczonych. Przez lata miały ze sobą bardzo sporadyczny kontakt. Rozdzielone oceanem mogły jedynie wysyłać do siebie listy i laurki. Nie mogła również liczyć na pomoc ze strony ojca, ponieważ go nie znała.

Niedawno Sandra Kubicka zaskoczyła swoich fanów wyznaniem na Instagramie i informacją, że ma przyrodnią, młodszą siostrę. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że planuje w końcu poznać ją na żywo:

Jeszcze nie doszło do spotkania. Rozmawiałyśmy pierwszy raz przez telefon w zeszłym tygodniu. Ona jest ode mnie młodsza, a ja się zawstydziłam. Mnie ciężko doprowadzić do takiej sytuacji, że się wstydzę. Ja się nigdy nie wstydzę.

W dalszej części rozmowy modelka wspomniała, kto był inicjatorem tej rozmowy:

To jest inicjatywa mojej mamy. Moja mama wymyśliła nagle ten pomysł, że jednak powinnyśmy mieć ze sobą kontakt, bo jednak jesteśmy siostrami i kiedyś możemy się potrzebować i będzie fajnie iść razem przez życie.

Sandra zdradziła Jastrząb Post, czy w przyszłości planuje spotkać się z siostrą:

Prawdopodobnie pojadę do niej, mieszka 4 godziny drogi od Warszawy. Stresuję się, bo nigdy nie widziałam jej na oczy, a ona ma męża, synka, a jest młodsza ode mnie. Ułożyła sobie życie, a starsza siostra nie może. Fajnie w ogóle się wymawia, że mam siostrę. Zawsze chciałam mieć siostrę. To nie jest moja rodzona siostra od strony mamy, tylko taty, ale jesteśmy połączone tą samą krwią.

Okazuje się, że dziewczyny już kiedyś próbowały nawiązać kontakt i się spotkać, ale niestety nie udało się:

Ja kiedyś próbowałam się z nią spotkać. Byłyśmy chyba niegotowe do tego emocjonalnie, aby się poznać.

Co Sandra wie o swojej młodszej siostrze?

Za dużo o niej nie wiem. Na pewno jest full time mamą. To jest jej praca- mamy, czyli tak jak to w polskim domu wygląda.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj