Sandra Kubicka, Leonardo DiCaprio

Sandra Kubicka była adorowana przez Leonardo DiCaprio. Jedna z największych gwiazd Hollywood walczyła o względy Polki, ale bezskutecznie. Modelka nie spodziewała się, że historia ich znajomości wzbudzi tyle emocji w mediach. W rozmowie z Jastrząb Post odpowiedziała na krytykę i odsłoniła kolejne kulisy swojej relacji z aktorem.

Sandra Kubicka nigdy nie narzekała na brak adoratorów. Piękna Polka od początku swojej kariery przyciąga spojrzenia mężczyzn. Wysoka blondynka o niebieskich oczach idealnie wpisuje się w kanon piękna kobiety, jakiej pożądają najbardziej wytrawni amanci. Urokowi modelki uległ nawet Leonardo DiCaprio.

Aktor, który od lat łączony jest z najatrakcyjniejszymi ślicznotkami, miał nadzieję, że pewnego dnia usidli Sandrę Kubicką. Pech chciał, że Leo nie wpisuje się w typ mężczyzny, jaki pociąga polską gwiazdę. Jeszcze bardzo zraziło ją podejście gwiazdora do kobiet. Nic dziwnego, że dostał kosza już na starcie.

Sandra Kubicka o znajomości z Leonardo DiCaprio

Informacja o flirtowaniu DiCaprio z Kubicką odbiła się szerokim echem w mediach. Niektórzy sugerowali, że modelka wymyśliła całą historię na potrzeby zaistnienia w kolorowej prasie. Sandra jest oburzona tym, co zarzucają jej niektórzy internauci.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że nie spodziewała się, jak bardzo pociągająca dla mediów i czytelników będzie jej opowieść o znajomości z laureatem Oscara. Uważa, że w Stanach Zjednoczonych takie sytuacje są na porządku dziennym:

Nie uważałam, że to będzie w Polsce taka sensacja. Ale to pewnie dlatego, że jest to mniejszy kraj, mniej się dzieje, to takie malutkie szczegóły nagle są sensacją. Nie sądziłam, że będzie z tego taka ogromna afera, chociaż bardziej mnie zdenerwowało to, że ludzie mówią, że kłamię.

Sandra ma świadków, którzy mogliby potwierdzić jej znajomość z Leo:

Była tam ze mną jedna znana dziewczyna, która jest w naszym polskim show-biznesie i mogłaby to potwierdzić. Moja mama mogłaby to też potwierdzić. Ale po co teraz do tego wracać. Jeżeli już z kimś będę, to chciałabym normalnego Polaka, a nie wracać do Hollywood.

Chociaż odtwórca głównej roli w filmie Titanic nie zdobył serca Polki, oczarował ją swoją inteligencją i błyskotliwością:

To jest cudowny człowiek. To jest tak inteligentna osoba, że bardzo chciałabym mieć go w gronie przyjaciół. Między nami nie doszło nigdy do zbliżeń fizycznych, bo trochę mnie przeraziło, że miał taką opinię. Ale jest cudowną osobą i to wszystkim mówię. Chyba najbardziej inteligentna osoba, jaką poznałam.

Czy Leo i Sandra mają kontakt?

Ja nie utrzymuje kontaktu. Nie kolekcjonuję partnerów czy osób, z którymi coś mnie kiedyś łączyło. Po prostu było minęło.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj