Sandra Kubicka o Kaio

Po rozstaniu Sylwii i Kayo, w sieci pojawiły się wpisy jego oraz jego córki, w których sugerowali one różne rzeczy. Jak modelka zareagowała na te słowa?

Sandra Kubicka to polska modelka, która do niedawna mieszkała i pracowała w Stanach Zjednoczonych. Ma na swoim koncie kampanie reklamowe, występy w teledyskach oraz sesje dla prestiżowych czasopism. Była na okładce amerykańskiego Playobya. Piękna blondynka znalazła się na liście stu najpiękniejszych nazwisk Ameryki magazynu Maxim. Mogliśmy podziwiać ją w Tańcu z gwiazdami.

Sandra Kubicka o wpisach byłego partnera po rozstaniu

Sandra Kubicka i Kaio Alves Goncalves stworzyli jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Przedsiębiorca bardzo wspierał swoją ukochaną w każdej sytuacji. Wyglądali na bardzo zakochanych. W sierpniu 2019 ogłosili zaręczyny. Następnie rozpoczęli przygotowania do ślubu, jednak plany pokrzyżowała im pandemia.

To skłoniło ich do podjęcia decyzji o odpoczynku od siebie, a w konsekwencji para rozstała się. Po ich zerwaniu na profilach Kayo oraz jego córki pojawiły się dość wymowne wpisy. Dziewczyna sugerowała w nich między innymi to, że modelka znacznie utrudniała jej kontakt z ojcem. Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać Kubicką, co sądzi o Kayo i jego wpisach:

Ja z nim nie mam kontaktu. Nawet gdy to wybuchło, to nie rozmawialiśmy na ten temat. Jak kończy się etap w moim życiu, to go odcinam. Czy to jest z pracą, czy ze związkami, czy z przyjaciółmi. Nie ma u mnie powrotu. Nie ma drugiej szansy. Zrobił, co zrobił. Ja też to czytałam. Nie rozmawiałam z nim i nie czuję takiej potrzeby, żeby się z nim kontaktować. Wróciłam tu, aby zacząć inne życie i chce te brzydkie chwile zostawić tam.

Jak zareagowała na wypowiedzi córki swojego byłego partnera, która sugerowała, że Sandra utrudniała jej kontakty z ojcem?

Nie wiem nawet jak się do tego odnieść. Bo nikt z nich nie mówi w języku polskim. Tylko winny się tłumaczy. Jak będę się w to angażować i wypowiadać na ten temat, to to będzie się ciągnęło. Chciałam, żeby to ucichło, aby się skończyło.

Modelka życzy mu szczęścia i trzyma kciuki za jego nową miłość:

Mam nadzieję, że jest szczęśliwy. Mam nadzieję, że czuje taki spokój duszy, jaki czuje ja. Odkąd wróciłam do Polski to jestem najszczęśliwszą osobą, jaką kiedykolwiek byłam. Trzymam kciuki za jego nową miłość, bo każdy zasługuje na miłość. To jest najpiękniejsza rzecz, jaka może się w życiu przydarzyć. Dodaje skrzydeł. Życzę każdemu miłości, też chciałabym mieć miłość, bo czemu nie. Mam nadzieję, że jest zakochany i szczęśliwy.

Całość rozmowy w materiale wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here