Sandra Kubicka

Jakie wymagania wobec partnera ma Sandra Kubicka? Modelka bez ogródek wyznał, jak ważny dla niej jest status materialny potencjalnego kandydata na męża. Nie ukrywała przy tym swojego oburzenia.

Sandra Kubicka ma na swoim koncie wszystko, o czym miliony kobiet może tylko pomarzyć. Jest piękna, przedsiębiorcza i w młodym wieku osiągnęła imponujący sukces. Jej urodę docenili producenci międzynarodowych przedsięwzięć. Polka wzięła udział w sesjach dla Vogue’a, ogólnoświatowych kampaniach reklamowych, a nawet doczekała się własnych perfum.

Mimo ogromnego splendoru Sandra nie może ułożyć sobie życia prywatnego. Już dwukrotnie była o krok od ślubu. Za każdym razem, gdy w oddali było słychać bijące dzwony, wychodziły na jaw przykre dla Kubickiej sytuacje.

Sandra Kubicka nie szuka bogatego chłopaka

Dotychczasowych partnerów Sandry łączyła nie tylko uroda jak z wybiegu, ale także bardzo wysoki standard życia. Niektórzy uważają, że 25-latka zwraca uwagę głównie na zamożnych mężczyzn. Tymczasem prawda jest zupełnie inna. O wszystkim Kubicka opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Możecie mi nie wierzyć, ale dla mnie pieniądze nie są ważne. Czy mój mężczyzna ma pieniądze, czy ich nie ma, czy ma miliony, czy nie ma ani złotówki, to ja mam to gdzieś. Dla mnie liczy się szczęście. Jeżeli trafiłby mi się mężczyzna, który mnie uszczęśliwia, a nie ma pieniędzy, to nie jest to dla mnie problem. Ważne, że daje mi wsparcie i miłość, która jest bezcenna, a jeżeli ma pieniądze i stać go na to, aby zapłacić, to w ogóle super.

Modelka jeszcze rok temu mieszkała w Miami. Razem ze swoim ukochanym po równo dzielili się rachunkami:

W domu z Kaio dzieliliśmy się rachunkami, mieliśmy super podejście pod tym względem do naszego związku. Nie patrzę przez pryzmat pieniędzy, jak się z kimś spotykam. Ja mogę sobie sama zasponsorować swoje życie. Nie potrzebuję sponsora, tylko kogoś, kto ze mną będzie i zbuduje ze mną rodzinę.

Sandrze jest bardzo przykro, że ludzie postrzegają ją jako materialistkę, której serce jest na sprzedaż:

Mnie to bardzo boli. Ludzie oceniają mnie przez moje ostatnie dwa związki. Nie widzieli, co się działo, kto płacił, kto co zrobił. Ja np. nie jestem taką osobą, która jak jest w jetcie [prywatny samolot – red.], to wrzuca, że jest w jetcie. Nie wszystko pokazuje na Instagramie. A są osoby, które pokazują wszystko. Ludzie znają tylko moje dwa związki – z Cedrickiem i Kaio. Oni mnie oceniają przez to, że Cedric był znanym dj-em, zarabiał pieniądze. Kaio też miał dobry dochód i miał swoje finanse.

Kubicka słusznie przypomina, że od lat świetnie zarabia i sama może spełniać swoje fanaberie:

Dlaczego ludzie zapominają o tym, że ja też bardzo dużo pracowałam i sama mogę sobie na to pozwolić. Ludzie też nie widzą, co było pomiędzy, przed Cedrickiem, albo po Kaio, z kim się spotykałam. Nauczyłam się, że nie będę mówić, co się w moim życiu dzieje i z jakimi osobami się spotykam. Więc tak do końca ludzie nie wiedzą. Ale to nie ma dla mnie znaczenia, czy ktoś jest milionerem, czy nie.

Współczujecie Sandrze?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj