Strona główna Pozostałe Zapytaliśmy Sandrę Kubicką o nowy związek. Ma już jasno sprecyzowane ślubne plany...

Zapytaliśmy Sandrę Kubicką o nowy związek. Ma już jasno sprecyzowane ślubne plany [WIDEO]

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła szczegóły na temat nowego związku. Czy modelka jest zakochana?

Sandra Kubicka przez długi czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Jakiś czas temu podjęła jednak decyzję, że wraca na stałe do Polski. Kupiła dom położony z daleka od Warszawy, który jest taki, jak sobie wymarzyła. Modelka nie posiadała się z radości, wspominając ten fakt podczas wywiadów.

Sandra Kubicka o rozstaniu z Kaio i nowym związku

Sandra nie tak dawno przygotowywała się do ślubu ze swoim partnerem Kaio Alvesem Goncalvesem. Jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała młodym ślubne plany i w konsekwencji postanowili przełożyć uroczystość. Jakiś czas później okazało się, że podjęli całkiem inną decyzję – zrobili sobie przerwę. Następnie doszło do rozstania. Jednym z powodów rozpadu związku był fakt, że jej partner nie chciał myśleć o powiększeniu rodziny.

Reporterka Jastrząb Post w rozmowie z Sandrą postanowiła zapytać ją o tym, czy zmieniła podejście do związków.

Odkąd wróciłam do Polski staram się zachować prywatność. Uczę się na błędach. Mój poprzedni związek był za bardzo eksponowany, to zepsuło naszą miłość i intymność. Staram się to trzymać prywatnie i myślę, że na razie wychodzę. Dorosłam. Fajnie jest mieć tą miłość w domu, a nie eksponować i chwalić. Media to zabijają.

Okazuje się, że Kubicka ma już nawet jasno sprecyzowane ślubne plany. Postanowiła, że tym razem nie będzie dzielić się z mediami szczegółami na temat przygotowań. O wszystkim poinformuje świat dopiero po fakcie.

Nawet jeżeli kiedyś będzie ten ślub, to nie będę o tym opowiadać. Dowiecie się, że był i tyle.

Czy Sandra jest teraz zakochana?

Psy na mnie czekają. Dwie małe miłości na mnie czekają. Nie mam typu mężczyzny, w którym się zakocham. Każdy z moich partnerów mnie zaskakiwał, myślę, że to musi po prostu strzelić jak piorun. Zobaczymy. To moje życie prywatne mężczyzn wystraszyło i na razie jest cisza i spokój.

Jak myślicie, czy Sandra na długo pozostanie singielką?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here