Sandra Kubicka

Sandra Kubicka ma poważne problemy ze zdrowiem. Śliczna modelka będzie musiała poddać się skomplikowanej operacji. Co się stało?

Sandra Kubicka, będąc małą dziewczynką, wyleciała razem z rodzicami do Stanów Zjednoczonych. Tam jako nastolatka zaczęła stawiać pierwsze kroki w modelingu. Dzięki swojej urodzie i przebojowości udało jej się zrobić zawrotną karierę. Od wielu lat jej kalendarz jest wypełniony po brzegi, a jej twarz zdobi kampanie czołowych marek.

Niestety, ale kariera Sandry nie poszła w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Gwiazda zerwała zaręczyny i wyniosła się z Miami, gdzie spędziła ostatnie 14 lat życia. Po rozstaniu z brazylijskim rajdowcem postanowiła wrócić do ojczyzny. Znalazła dla siebie piękny dom pod Warszawą, o jakim od dawna marzyła. Powoli buduje swoją markę kosmetyczną w Polsce.

Sandra Kubicka szykuje się do poważnej operacji

Sandra od kilku lat żyje na pełnych obrotach. Cały czas intensywnie pracuje i stara się utrzymywać swoje ciało w nienagannej kondycji. Praca modelki wymaga od niej sporych wyrzeczeń. Okazuje się, że cierpi na schorzenie, które nie tylko mocno ją ogranicza i powoduje silny ból, ale prawdopodobnie już niedługo będzie wymagało operacji.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, na co choruje i jakie zabiegi czekają ją w najbliższym czasie:

Mam ukruszoną chrząstkę stawową, więc ostatnio miałam taką sytuację, że mi zblokowało kolano. Miałam tyle płynu, że nie mogłam zgiąć nogi. Pojechałam na rezonans z moją kochaną mamą, która mnie rozbierała, bo nie mogłam nawet ściągnąć butów. Ja mam takie stawy. To jest taka moja natura, że one są słabe. Będziemy na razie ostrzykiwać i zobaczymy, czy to coś da, bo nowa kość mi nie urośnie. Jeszcze będę wstrzykiwać komórki macierzyste, a jeżeli nic nie pomoże, to operacja. Staramy się tego unikać i zostawić to na ostatnim planie.

Sandra ma jednak nadzieję, że do operacji nie dojdzie:

Jest to operacja bardzo ciężka, rehabilitacja jest jeszcze cięższa i dłuższa. Nie jest to ładna blizna. Wolałabym, żeby to się nie wydarzyło.

Trzymamy kciuki za modelkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj