Roksana Węgiel, Sara Egwu-James

Roksana Węgiel odniosła historyczny sukces, zwyciężając podczas Eurowizji Junior 2018. W kolejnym roku Viki Gabor również wyśpiewała sobie pierwsze miejsce. Czy zdaniem Roksany Sara Egwu-James byłaby ich godną następczynią ?

Roksana Węgiel do show-biznesu trafiła jako 12-letnia dziewczynka. Zadebiutowała na scenie The Voice Kids. Podczas przesłuchań w ciemno zwróciła na siebie uwagę wszystkich trenerów, którzy walczyli, by mieć ją u siebie. Ostatecznie wybrała drużynę Edyty Górniak. Pod skrzydłami doświadczonej wokalistki przechodziła przez kolejne etapy show. Bez większych problemów udało jej się dotrzeć do ścisłego finału, w którym nie miała sobie równych. Jej kariera po programie od razu nabrała rozpędu.

Kolejnym wielkim sukcesem Roksany był występ na Eurowizji Junior w Mińsku w 2018 roku. Młoda piosenkarka odniosła pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski, występując z piosenką Anyone I Want To Be. Jej wielki sukces po roku powtórzyła Viki Gabor. Czy Sara Egwu-James ma szansę być trzecią zwyciężczynią dziecięcego show, które w tym roku odbędzie się w Paryżu?

Roksana Węgiel o występie Sary Egwu-James na Eurowizji Junior

Roksana od momentu swojego debiutu cały czas podbija scenę muzyczną i nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Wygrana na dziecięcej Eurowizji tylko potwierdziła siłę jej talentu. Kolejną nastolatką, która dzięki The Voice Kids stawia pierwsze kroki w show-biznesie, jest Sara Egwu James, czyli zwyciężczyni czwartej odsłony programu.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Roksana zdradziła, co myśli o tym, aby to właśnie Sara pojawiła się na tegorocznej Eurowizji Junior:

Byłaby dobrą reprezentantką. Trzymam mocno kciuki za Sarę. To przede wszystkim od niej zależy, czy w ogóle tego chce.

W jakim repertuarze widziałaby ją Roksana?

Sara się odnajduje raczej w takich balladach. Bardzo mocno trzymam kciuki za Sarę i pozdrawiam ją, bo jest cudowna.

Jesteście fanami Sary?

Zobaczcie, co w temacie Eurowizji Junior do powiedzenia ma sama Sara:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj