Sławomir i Kajra

Sławomir i Kajra szturmem wdarli się na największe sceny muzyczne w Polsce. Jak mówi sam wokalista, są przedstawicielami nurtu rock-polo. Jak reagują na zaczepki wielkiej gwiazdy disco-polo?

Kajra i Sławomir są jednym z największych odkryć muzyki tanecznej w naszym kraju. Wokalista swoim przebojem Miłość w Zakopanem dwa lata temu podbił wszystkie największe imprezy masowe w Polsce. Nikt już nie wyobraża sobie zabawy bez jego hitu. Gdy tylko pojawia się na scenie, od razu podrywa całą publikę. Fani uwielbiają go także za jego pogodne usposobienie i ogromny dystans do siebie.

Sławomir i Kajra odpowiadają na krytykę lidera Bayer Full

Sławomir ma na swoim koncie już kilka hitów, bez których nikt nie wyobraża sobie żadnej prywatki, a zwłaszcza nocy sylwestrowej. Jakiś czas temu na salony wkroczyła też muzyka disco-polo. Jej najwięksi przedstawiciele swoimi występami również uświetniają największe widowiska.

Przed koncertami Sławomir i jego żona zawsze spędzają czas w swojej garderobie, by móc jak najlepiej przygotować się do występu. Taka izolacja nie spodobała się jednak liderowi zespołu Bayer Full. Sławomir Świerzyński skrytykował zachowanie małżonków, które w jego odczuciu jest zamykaniem się przed fanami.

Sławomir i Kajra w rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedzieli, co sądzą o zarzutach gwiazdy disco-polo?

Z myślą o takich osobach jest piosenka, która znajduje się tylko na płycie fizycznej. Na naszym krążku CD. Myślę, że warto jej posłuchać – przyznał Sławomir.

Kajra dodała:

Na pewno się nie obrażamy, ale fakt jest faktem, że nie gramy disco-polo. Nawet to, że wyjątkowym gościem na naszej płycie będzie też Marcin Wyrostek, który wspaniale dopełnił brzmieniowo piosenkę. Było też paru innych znakomitych gości. Aranżacyjnie to jest sztos.

Jak wyglądają ich relacje ze Sławomirem Świerzyńskim, który niejednokrotnie wypowiadał się na ich temat?

Spotykamy się przed koncertami, witamy się grzecznie, mówimy „dzień dobry”. Jakoś nie jesteśmy blisko ze sobą, ale też na tej scenie muzycznej jest miejsce dla każdego i to wyniosłem z domu, żeby mieć szacunek dla każdego wykonawcy. To są dwa różne nurty, on jest ze starej szkoły, ma swoich fanów i swoje grono wielbicieli. Tworzy nowe piosenki. My mamy swoich fanów, swoje piosenki. Nie ma tutaj żadnego problemu.

Całość rozmowy w materiale wideo:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here