Strona główna Pozostałe Sonia Bohosiewicz o swoim wypadku: „Sytuacja była bardzo trywialna”. Gwiazda walczy o...

Sonia Bohosiewicz o swoim wypadku: „Sytuacja była bardzo trywialna”. Gwiazda walczy o powrót do formy

Sonia Bohosiewicz o wypadku

Sonia Bohosiewicz ma pęknięte dwa żebra. Aktorka opowiedziała nam, w jakim jest stanie i jak doszło do fatalnego w skutkach upadku. Jak teraz będzie wyglądać proces rekonwalescencji?

Koniec tegorocznych wakacji Sonia Bohosiewicz zapamięta na długo. Wszystko za sprawą wypadku, do którego doszło podczas uroczystej gali na Mazurach. Gwiazda o niefortunnym upadku, w wyniku którego uszkodziła żebra, poinformowała internautów w weekend. Na swoim profilu na Instagramie udostępniła nagranie ze szpitalnego łóżka, z którego podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat bólu, jaki jej towarzyszył.

Co adrenalina potrafi zdziałać! Wczoraj na scenie z Piotrem Gąsowskim, wręczając nagrody Festiwalu Aktorstwa Filmowego i Reżyserii Filmowej. Na scenie ledwo ból tlił. Po już Piotrek Gąsowski zdjął mi obcasy i garnitur (za co Ci Piotruś bardzo dziękuję!!!!) i z minuty na minutę było coraz gorzej… Kiedy dojechaliśmy do Warszawy, odchodziłam już od zmysłów. Ktoś tu miał połamane lub pęknięte żebra? Ból w skali od 1 do 10? Ja daje 8 i 2 dodaje za strach o kręgosłup.

Sonia Bohosiewicz o wypadku. Jak doszło do tragedii?

Sonia Bohosiewicz ma potężne grono przyjaciół i fanów, które ze smutkiem przyjęło informację o jej nieszczęśliwym upadku. Dotychczas gwiazda nie mówiła, jak doszło do tragedii. Wiadomo było jedynie, że cała sytuacja miała miejsce podczas jednego z wydarzeń, które aktorka poprowadziła razem z Piotrem Gąsowskim.

O problemach zdrowotnych Sonia opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką. Z przymrużeniem oka opowiedziała o kulisach zdarzenia.

Mam dwa pęknięte żebra. Sytuacja była bardzo trywialna. Paweł Wilczak mi poradził, abym nie opowiadała prawdy, że spadłam ze schodów. Tylko abym powiedziała, że spadłam z konia. To zabrzmi szlachetnie i po aktorsku. A więc mam połamane żebra, gdyż spadłam z konia, galopowałam rankiem przez mazowieckie łąki.

Jak będzie wyglądał proces rekonwalescencji i co dalej z pracą Bohosiewicz na planie serialu Usta Usta?

One muszą się zrosnąć. Mam na sobie taki piękne gorsecik, który mnie podtrzymuje. Plan mam dopiero za tydzień, więc mam nadzieję, że przez ten tydzień się wygrzebie. Zażywam totalną ilość kolagenu, leżę, odpoczywam.

Trzymamy kciuki za Sonię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here