Suknia Anny Cieślak

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Jak wyglądała panna młoda? Na jaką kreację zdecydowała się aktorka w tym szczególnym dniu? Wiemy, kto zaprojektował jej suknię ślubną.

Anna Cieślak to aktorka, która jest związana ze sporo starszym od siebie dyrektorem programowym TVN, Edwardem Miszczakiem. Plotki o tym, że są parą, długo krążyły w kolorowej prasie. Żadne z nich jednak nie zabierało głosu w sprawie. Zakochani nie dementowali, ani nie potwierdzali publikowanych informacji. Przełomowym momentem była chwila gdy Miszczak z bukietem kwiatów pojawił się na premierze sztuki, w której grała jego ukochana. Dopiero niedawno oficjalnie ujawnił on, że są parą. Zrobił to przy okazji smutnej okoliczności, czyli wspomnieniu zmarłego wuja swojej partnerki, Bronisława Cieślaka.

W sobotę 21 sierpnia zakochani wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w Krakowie w kościele św. Anny, który na czas składania przysięgi został zamknięty. Zaproszono 200 osób, które poddały się testowi na Covid. Wszystko dla bezpieczeństwa.

Suknia ślubna Anny Cieślak. Kto zaprojektował?

Anna Cieślak i Edward Miszczak długo szykowali się do najważniejszego dnia w swoim życiu. Kiedy pojawili się pod kościołem, towarzyszyły im zaproszone na ślub gwiazdy. Przyszli małżonkowie podjechali czarnym mercedesem pod tylne wyjście, a okolicę otoczył kordon ochroniarzy, żeby zapewnić dyskrecję podczas uroczystości. Jak wyglądała panna młoda? Odpowiadamy na pytanie, kto zaprojektował suknię ślubną Anny Cieślak.

Tabloidy podawały, że panna młoda przyszykowała na ślub i wesele cztery kreacje. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, autorką sukni ślubnej Anny Cieślak jest Natalia Jaroszewska. Anna jest częstym gościem na pokazach projektantki, więc jasne jest, że jej projekty przypadły do gustu aktorce.

Z pierwszych zdjęć paparazzi można wnioskować, że sukienka jest prosta i bardzo skromna w kolorze śnieżnej bieli. Anna Cieślak ozdobiła włosy białymi różami. Wyglądała zjawiskowo.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Tam nie tylko pierwsze fotki panny młodej, ale także zdjęcia Ani z pokazów Jaroszewskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj