Sylwester 2020: Sławomir i Kajra

Kajra i Sławomir od kilku lat są gwiazdami największych imprez sylwestrowych w kraju. Również w tym roku podczas tak ważnej nocy nie może zabraknąć ich największych przebojów. Wiedzą już, gdzie wystąpią?

Kajra i Sławomir szturmem wkroczyli do świata show-biznesu. Ich przebój Miłość w Zakopanem potrafi zanucić niemal każdy mieszkaniec kraju. Piosenka przyniosła im ogromną popularność, a zawodowy kalendarz sympatycznego małżeństwa pęka w szwach. W normalnych warunkach małżonkowie niemal co weekend grają koncerty. Pandemia spowodowała, że para musiała nieco zwolnić i najtrudniejszy czas kwarantanny przeczekać w domu. Mało kto wyobraża sobie tegoroczną imprezę sylwestrową bez ich występu.

Kajra i Sławomir: gdzie wystąpią podczas sylwestra?

Występ Kajry i Sławomira zawsze gwarantuje dobrą zabawę. Również w tym roku dostali oni kilka propozycji występów dla publiczności, która razem z nimi chciałaby przywitać 2021 rok. Ze względu na pandemię COVID-19, która cały czas przybiera na sile, organizacja imprez na tak dużą skalę stoi pod wielkim znakiem zapytania.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post małżonkowie opowiedzieli, jakie mają plany na ostatnią noc w roku. Zdradzili, że telewizje już szykują się do sylwestrowych imprez.

Na razie nie mamy żadnych wiadomości. Czekamy na to, co się będzie działo. Propozycje są, ale nie wiemy jak to się skończy. Czy to w ogóle się odbędzie. Bardzo byśmy chcieli i z którejś propozycji na pewno skorzystamy. Natomiast to, czy będzie szansa, aby taka impreza się odbyła, to nie wiemy – powiedzieli.

Sławomir dodał:

Ale wykorzystujemy ten czas i kręcimy kolejne teledyski Sławomira. W najbliższą sobotę będzie premiera „Totalne Love” z naszego nowego albumu. 15 nowych piosenek na płycie. Bardzo jesteśmy szczęśliwi, bo udało się zebrać takich muzyków, o których zawsze marzyliśmy. Mieliśmy czas właśnie dzięki lockdownowi, więc mamy nadzieję, że teraz damy Wam dużo muzycznej radości.

Czekamy na wieści w sprawie sylwestrowych koncertów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj