Sylwester Wilk będzie ojcem

Sylwester Wilk będzie ojcem. Tylko Jastrząb Post zdradził szczegóły. Razem z narzeczoną Julią oczekują chłopca czy dziewczynki? Czy planują ślub?

Sylwester Wilk wziął udział w Tańcu z gwiazdami. W jednym odcinku podzielił się swoją historią. Gdy miał cztery lata, został adoptowany i nie pamięta biologicznych rodziców. Trafił do rodziny zastępczej, która nie miała z nim łatwego życia.

Z rozbrajającą szczerością zdradził, że zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, a rodzice nie wiedzieli, jak sobie z tym wszystkim poradzić. Poznał, co to znaczy być bezdomnym, a gdy prawie sięgnął dna, zwrócił się do mamy, która przyjęła go z otwartymi ramionami.

Sylwester Wilk ucieczkę znalazł w sporcie. Został biegaczem i trenerem. Zgłosił się też do programu Ninja Warrior, który przyniósł mu rozpoznawalność, bo doszedł aż do półfinału. Jednak życie napisało ponownie tragiczny scenariusz.  Sportowiec, jadąc na motocyklu, uległ wypadkowi i konieczna była amputacja nogi. Dzięki swojej determinacji uzbierał środki finansowe na profesjonalną protezę i może dalej realizować się w sporcie. Swoją postawą i determinacja zaimponował fanom tanecznego show Polsatu.

Prywatnie Wilk odnalazł szczęście u boku Julii, a teraz podzielił się z nami swoim szczęściem.

Sylwester Wilk będzie ojcem

Sylwester Wilk odnalazł szczęście w miłości. Od dłuższego czasu spotyka się z Julią, z którą poznał się przez internet. Ich relacja szybko przerodziła się w coś poważniejszego. Zakochani są już po zaręczynach, o których poinformowali w social mediach. Opublikowali zdjęcie w sieci, którym podzielili się radością.

Teraz okazuje się, że do ich życia dołączy mały człowiek. Tylko Jastrząb Post Sylwester Wilki zdradził szczegóły i wyznał, że będzie miał córkę.

Julia jest już w czwartym miesiącu ciąży. Dowiedzieliśmy się, że zostaniemy rodzicami, jak była w piątym tygodniu. Oboje się bardzo ucieszyliśmy. Dla mnie jako osoby porzuconej w dzieciństwie przez własną matkę temat rodzicielstwa jest bardzo ważny. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby moja córka wyrosła na wspaniałą i mądrą kobietę. Przyjdzie na nasz świat dopiero w lutym przyszłego roku, już teraz sprawiła, że nasze życie stanęło do góry nogami. Wstępnie planowaliśmy wziąć ślub we wrześniu tego roku, ale ze względu na różne życiowe komplikacje musimy to odłożyć w czasie – powiedział Sylwester Wilk.

Na ślub przyjdzie odpowiedni moment, póki co gratulujemy przyszłym rodzicom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj