Sylwester Wilk

Sylwester Wilk odwołał ślub z Julią, z którą spodziewa się córeczki. Dlaczego zdecydowali się na przerwę w związku? O wszystkim opowiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Sylwester Wilk ma szczęście do pięknych kobiet. Sportowiec złamał serce wielu Polkom, gdy oznajmił, że związał się z Julią. Co jakiś czas publikował zdjęcia z partnerką, a niedawno oznajmił, że spodziewają się dziecka. Wiadomość o ciąży ucieszyła fanów uczestnika Ninja Warrior.

Sylwester Wilk o relacji z Julią. Dlaczego odwołali ślub?

Sylwester i Julia wyczekują narodzin córeczki, dla której wybrali imię Łucja. Para snuła wobec siebie bardzo poważne plany na przyszłość, tymczasem Wilk właśnie oznajmił, że musieli odwołać ślub. W ich związku zrobiło się nerwowo. O wszystkim opowiedział reporterce Jastrząb Post:

To już był ten etap przygotowań, gdzie wszystkie zaliczki poprzepadały. Bo już i sala, i suknia gotowa, i tak naprawdę wszystko dograne. Mieliśmy wziąć ślub 18 września i na 90 % do tego ślubu nie dojdzie. Zostawiamy jeszcze jakiś margines błędu, jakby się okazało, że na szybko trzeba będzie to załatwić, ale raczej nie chcemy się śpieszyć, zwłaszcza, że teraz mamy taką nerwową sytuację, każdy mieszka u siebie.

Finalista Tańca z gwiazdami zdradził, jakie ma relacje z matką swojego przyszłego dziecka:

Julka mieszka u siebie w Myślenicach i się nie widujemy już jaki czas. Mamy kontakt przez wiadomości. Ale taka była potrzeba. Julka potrzebowała czasu dla siebie, aby odpocząć. A tutaj w Warszawie nie ma lekko. Ja cały czas jestem w pracy, cały czas zalatany, nerwowy, bo dużo jest do zrobienia. Chwilka przerwy, trochę od siebie odetchniemy i mamy nadzieję, że jakoś nam się uda to poukładać. Na pewno chciałbym aby urodziła w Warszawie i chciałbym być przy narodzinach dziecka.

Wilk uspokaja, że razem z partnerką mają poważne plany, a nieporozumienia, o których wspomniał, są tylko chwilowe:

Jest ok, a czasami nie jest ok, i to jest całkowicie naturalne. Trzeba to zaakceptować. Związek to nie jest tak, że jest się z kimś 15 lat i te 15 lat jest fajne i wszystko się układa. W związku są takie okresy, że jest gorzej i to jest naturalne. Trzeba to wziąć na klatę. Ja nie uważam, że jakakolwiek kłótnia, jakakolwiek sprzeczka jest powodem do rozstania się, bo tak robią ludzie nieodpowiedzialni. Dlatego mamy tyle dzieci z porozbijanych rodzin, bo ludzi nie biorą na siebie odpowiedzialności, za to dziecko, które razem zrobili. My po prostu odpoczywamy i mamy plan później dalej żyć i dalej funkcjonować razem. To, że teraz jest gorzej nie znaczy, że później nie będzie lepiej.

Trzymamy kciuki za ich relację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj