Sylwia Bomba o Tańcu z gwiazdami

Sylwia Bomba bierze udział w Tańcu z gwiazdami. Niewiele brakowało, a mogłoby jej zabraknąć w show. Dlaczego? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

Już 30 sierpnia wystartuje nowa edycja Tańca z gwiazdami. Tym razem program będzie emitowany co poniedziałek, a popisy uczestników po raz pierwszy oceniać będzie Andrzej Piaseczny. Wokalista dołączył do grona ekspertów znanych z poprzednich sezonów. Sporo emocji wzbudziła lista uczestników. Oprócz Izy Małysz i Oliwii Bieniuk zobaczymy także Sylwię Bombę.

Gorąca brunetka zyskała ogromną popularność jako naczelna komentatorka programów rozrywkowych. W ramach Gogglebox ocenia to, co widzi na szklanym ekranie. Publiczność pokochała ją do tego stopnia, że z domowego zacisza wyciągnęła ją na salony i parkiet show Polsatu.

Sylwia Bomba o udziale w Tańcu z gwiazdami

Bomba w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że Taniec z gwiazdami to jedyny program, w którym zgodziłaby się wziąć udział. Zaznaczyła, że żadna inna produkcja z udziałem znanych osób nie wchodzi w grę. Dlaczego?

Obiecałam sobie, że to będzie jedyny program, który jak do mnie zadzwoni, to się zgodzę. Np. do Ameryki Express to bym nie chciała, bo to trudne, to trzeba wyjeżdżać, nie miałabym Tosi ze sobą. Ale pomyślałam, że jak Taniec z Gwiazdami to jest to fajne, przyjemne, te wszystkie piękne stroje, włosy, makijaże… Zgadzam się. I to była propozycja, która padła bardzo, bardzo dawno. Jakoś w lutym lub w marcu.

Sylwia na co dzień pracuję w TTV. Jak to się stało, że otrzymała zgodę, aby zatańczyć w programie Polsatu? Gwiazda Gogglebox zdradziła nam kulisy swojego kontraktu:

Czasem rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Tu jakby stacje się dogadały, porozumiały się, wszyscy się zgodzili i tańczę. Pytałam o zgodę. Mam w kontrakcie, że nie mogłabym z konkurencją tańczyć i na początku tej zgody nie było, ale udało się tak wszystko ładnie pogodzić, że się zgodzili. Także bardzo dziękuję TTV. Uważam, że to jest super, że stacje mogą w ten sposób ze sobą współpracować i że taka kooperacja jest możliwa.

Będziecie kibicować Sylwii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj