Sylwia i Mikołaj o Love Island

Zapytaliśmy Sylwię i Mikołaja co myślą o uczestnikach aktualnie trwającej edycji Love Island. Okazuje się, że oboje mają na ten temat zupełnie różne opinie!

W Love Island. Wyspa miłości roi się od pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn. Poddani izolacji w luksusowym domu poszukują miłości, wśród innych mieszkańców. W każdym odcinku możemy oglądać ich miłosne podboje i kolejne sercowe rozterki. Całość okraszona jest pikantnymi scenami między parami oraz ciekawymi zabawami, dzięki którym możemy ich bliżej poznać.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o Love Island

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak są pierwszymi w Polsce zwycięzcami programu Love Island. Wyspa miłości. To widzowie pierwszego sezonu zdecydowali o tym, że to oni opuścili hiszpańską willę bogatsi w sumie o 100 tysięcy złotych. Głosowanie odbywało się za pomocą SMS-ów.

Para zdobyła wielką sympatię widzów. Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać ich o to, czy śledzą aktualną edycję show. Co myślą o uczestnikach biorących w niej udział. Sylwia Madeńska o nowej edycji Love Island:

Jesteśmy najwierniejszymi fanami. Oglądamy codziennie. Staramy się komentować i porównywać do naszej edycji. Zauważyliśmy, że było bardzo mocno, było bardzo dużo wejść nowych uczestników, dużo challenge’ów. Widać było, że z zewnątrz była próba nakręcenia tej akcji. My z naszego doświadczenia możemy zauważyć, że trochę było za mało rozmów pomiędzy uczestnikami więc dwa ostatnie odcinki były nastawione na rozmowę, rozmowę, rozmowę. Nasi followersi mówią, że Love Island siadło. Właśnie nie siadło. Nie będzie ciągle rozrywki, dostarczania czegoś z zewnątrz. Niech się w końcu poznają.

Mikołaj ma zupełnie odmienne zdanie:

Moim zdaniem siadło. Program kreują ludzie, a ludzie są mniej interesujący niż w pierwszej edycji. Jednakże produkcja robi wszystko, żeby wyciągnąć z nich to, co najlepsze.

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here