Sylwia i Mikołaj z Love Island

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak tydzień temu poinformowali o rozstaniu. Czy widzą jeszcze szansę na odbudowę swojej relacji? Ich odpowiedź może zaskakiwać.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak poznali się w programie Love Island. Wyspa Miłości. Udział w reality-show przyniósł im nie tylko popularność, ale także miłość. Ich uczucie rodziło się na oczach widzów programu. Zakochani przechodzili przez różne etapy swojego związku. Wydawało się, że wszystkie większe kryzysy mają już za sobą. Podczas kwarantanny, którą spędzili wspólnie, okazało się, że coraz gorzej się dogadują. W ich związku zaczęło się coś psuć. Zakochani nie chcieli jednak tak łatwo się poddawać i wspólnie postanowili, że skorzystają z pomocy terapeuty.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak: czy chcą do siebie wrócić?

W zeszłym tygodniu w social mediach pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym Mikołaj poinformował o tym, że rozstaje się z Sylwią. Podkreślił również, że nadal ją kocha i decyzja, którą podjął, jest dla niego bardzo trudna. Później na kilka słów wyjaśnienia zdecydowała się Sylwia, która nie ukrywała swojego zdenerwowania.

Zakochani pomimo rozstania musieli zatańczyć razem w kolejnym odcinku programu Taniec z Gwiazdami. Po przegranej w programie odpowiedzieli na kilka pytań reporterki Jastrząb Post. Zdradzili, czy dadzą sobie kolejną szansę.

Uważam, że jest to pytanie nie na tę chwilę – powiedziała Sylwia.

Mikołaj dodał:

Musimy przepracować pewne kwestie, potrzebujemy czasu. Minął dopiero tydzień, jesteśmy bombardowani, szczególnie ja jestem bombardowany. Przyjmuję to na klatę. Czas pokaże, co się wydarzy. Myślę, że czas jest tutaj najlepszym wyznacznikiem.

Jak myślicie, wrócą do siebie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj