Sylwia Madeńska o rozstaniach gwiazd reality

Ostatnio w show-biznesie pojawiają się kolejne informacje o kończących się związkach uczestników najpopularniejszych programów rozrywkowych. Sylwia Madeńska skomentowała to, co się dzieje. Jaka jej zdaniem jest przyczyna rozstań?

Kilka ostatnich tygodni to lawina informacji o kończących się związkach. Uczestnicy programów typu reality-show zakochiwali się w sobie na oczach telewidzów. Wszyscy z zapartym tchem śledzili kolejne odcinki programów, by podglądać, jak między bohaterami rodzą się uczucia. Wszystkie pary deklarowały, że łączy je prawdziwa miłość. Pokazywały to również po opuszczeniu programu, gdy ich relacje stawały się z dnia na dzień coraz bardziej poważne.

Sylwia Madeńska o przyczynach rozstania gwiazd reality

Miłości w show-biznesie przechodzą ostatnio bardzo ciężkie chwile. Najpierw media obiegła informacja o tym, że Chris i Marietta z programu Hotel Paradise rozstali się. Dla fanów programu było to ogromne zaskoczenie, ponieważ zakochani na oczach widzów rozmawiali o dzieciach i małżeństwie. Niestety ich uczucie nie przetrwało próby czasu.

O rozstaniu za pomocą mediów społecznościowych poinformowali również Madzia i Oleh, którzy poznali się w programie Big Brother. Również Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zdecydowali się zakończyć swój związek.

Uczestników programu Love Island połączyło uczucie, które utrzymywało się długo po zakończeniu show. Zakochani bardzo walczyli o to, co ich łączy i skorzystali nawet z terapii dla par. Nie udało się jednak uratować tego związku. Niedawno Sylwia i Mikołaj poinformowali, o tym, że ich relacja dobiegła końca. Czy według tancerki związki, które rodzą się w programach rozrywkowych, skazane są na porażkę?

Ja bym tego nie generalizowała. Uważam, że to zależy od danej pary. Winę zrzuciłabym tu bardziej na jesień. Wiele mówi się, ze chandra jesienna, że wtedy wiele związków się rozpada. Ale uważam, że są to zupełnie inne formaty, zupełnie inne programy i nie łączyłabym w ogóle tego.

Zgadzacie się z teorią Sylwii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj