Sylwia Peretti o Dagmarze Kaźmierskiej

Do ekipy Królowe życia dołączyła niedawno nowa osoba, znana z całkiem innego programu. Czy polubiła się z niekwestionowaną gwiazda show Dagmarą Kaźmierską?

Sylwia Peretti to nowa uczestniczka programu Królowe Życia emitowanym na antenie TTV. Kobieta jest już znana widzom. 10 lat temu zaprosiła do prowadzonej, wtedy przez siebie, Karczmy u Jędzy słynną restauratorkę Magdę Gessler. Gwiazda przeprowadziła w lokalu rewolucje, jednak ostatecznie nie zdecydowała się rekomendować karczmy swoim nazwiskiem. O Peretti słuch zaginął na kilka lat, aż do teraz.

Gwiazda programu Królowe życia o relacjach z Dagmarą Kaźmierską

Celebrytka dała sobie znać niedawno. Postanowiła walczyć o swoją popularność i dołączyła w tym sezonie do znanej już ekipy Królowe życia. Dotychczas niekwestionowaną gwiazdą w programie jest Dagmara Kaźmierska, która od pierwszych odcinków zdobyła serca widzów.

Reporterka Jastrząb Post przy okazji imprezy urodzinowej marki Joanny Przetakiewicz postanowiła zapytać Peretti o jej relacje w programie. Sylwia niedawno zdecydowała się pokazać zaświadczenie o niekaralności. Dlaczego postanowiła zrobić taki krok?

Absolutnie nie chodzi o żadne tłumaczenie się. Pracujemy w takiej branży, że takie zaświadczenie co pół roku zawsze mam w portfelu jak każdy z naszych pracowników. W związku z tym, to był naturalny odruch, a myślę, że opis powiedział wszystko, co mam do powiedzenia.

Jak wyglądają jej relacje z Dagmarą Kaźmierską?

Ja nikogo nie traktuję jak rywalki. Poznałyśmy się wszystkie na sesji i na jednym z odcinków Królowych życia, który niedługo będzie emitowany. Wszystkie dziewczyny są świetne, natomiast z Dagmarą od razu miałam porozumienie wzrokiem. Tam nie trzeba było słów. To się stało i koniec. Jest świetną kobietą. Podobną do mnie. Albo ja do niej, bo jest troszkę starsza.

Myślicie, że szykuje się nowa przyjaźń w show-biznesie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here