Beata Tadla, Jan Kietliński

Beata Tadla zdradziła, że jej syn zmienia kierunek studiów. Co miało wpływ na jego decyzję? O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Beata Tadla ze światem dziennikarstwa związana jest od ponad 20 lat. Jej kariera zawodowa jest pełna imponujących osiągnięć. Przez lata była twarzą TVN24 i TVP. Zyskała ogromną sympatię widzów, którzy w 2018 roku dali jej pierwsze miejsce w Tańcu z gwiazdami.

Fani kibicowali jej nie tylko, gdy ogłosiła zakończenie pracy u publicznego nadawcy po przyjściu Jacka Kurskiego, ale także w trakcie rozstania z Jarosławem Kretem. Pogodynek zostawił prezenterkę z dnia na dzień, oznajmiając o wszystkim na salonach, bez wcześniejszej rozmowy z Beatą. W trudnych chwilach gwiazdę mocno wspiera syn – Jan Kietliński.

Syn Beaty Tadli rzucił studia. Co z jego dalszą edukacją?

20-latek dotychczas dał się poznać jako bardzo zaangażowany w tematy polityczne młody mężczyzna. Na Instagramie aktywnie komentuje to, co dzieje się w kraju. Nie szczędzi gorzkich słów pod adresem partii rządzącej. Większość wolnego czasu syn Tadli spędza za granicą. Uwielbia podróże, a zdjęciami z najróżniejszych zakątków świata chętnie dzieli się z wirtualnymi przyjaciółmi.

Beata Tadla i Jan Kietliński

Beata Tadla i Jan Kietliński

Na Instastory Kietliński dzieli się również przełomowymi momentami z życia prywatnego. Rok temu zdradził, że rozpoczyna studia na kierunku stosunki międzynarodowe w języku angielskim. Okazuje się, że po roku postanowił zmienić kierunek. O szczegółach opowiedziała Jastrząb Post jego mama.

Beata zdradziła, że wpływ na rezygnację Jana miał charakter zajęć, które w czasie pandemii odbywały się online:

Syn rozpoczyna studia. Kolejne. Bo poprzednie rozpoczął, ale zrezygnował. To była bardzo trudna sytuacja dla wszystkich studentów, kiedy nie mogą widzieć swoich kolegów i wykładowców, więc ten on-line na pewno się nie przysłużył. Ale teraz mam nadzieję, będzie lepiej. Będą się mogli integrować.

Tadla pochwaliła się, że jej syn nie rezygnuje z dalszej edukacji. Już nawet wybrał nowy kierunek:

Studiował stosunki międzynarodowe po angielsku. A teraz będzie studiował filologię szwedzką. Jest to bardzo spójne z jego zainteresowaniami, z jego drogą, którą obiera, ponieważ bardzo lubi podróże, towarzystwo z zagranicy. Dobrze się czuję w różnorodoności. Myślę, że to będzie naprawdę strzał w 10.

Trzymamy kciuki za zrealizowanie planów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj